מנקודת מבט של מוסלמי... [חדש]
סמר   יום ב', 20/10/2008 שעה 1:42
מאד מעניין לראות דרך עיניו של יהודי ,את התפיסה על האיסלאם ,זה אומר שיש מה ללמוד ותמיד מעניין לשמוע ולראות ואף להבין לעומק את הצד השני ולמצוא את המשותף ולבנות עליו אבני יסוד.אולם יא לי הערה לגבי אחת התגובות שינם על המאמר שפורסם בעקבות נאומו של בנדיקוט ,שהמטרה שלו הייתה רשע מוחלט הנביא היה יותר ממה שאנשים חושבים עליו,עם כל הצער אין אותם האנשים החדים כמו חרב כדי להגן על כבודו של הנביא,אבל...אלוהים גדול,ומי שמתקרב בצורה הלא נכונה ומתייחס לנביא בזלזול,יבוא על פשעו.
האיסלאם לא נבנה על חרב ,והשימוש של השפה הערבית ''שאם יורשה לי לומר שהיא נמנית כאחת השפות העשירות והמפותחות שישנן'' השימוש במילה חרב הינו פאוטי יותר מאשר מעשי.כאשור פוסקים לפי האיסלאם ,כמו החרב בחותכת בחדות וללא רבב ,אין צדק מעוות ואין רדונות צדקנית.
אני ממליף לך כותב המאמרים או הבלוג ,לנסות ולראות וללמוד על אודות הנביא המבורך של כולם ''לא רק של הערביים'' ולהווכח למלאך עלי אדמות,ותאמין לי אתה תמצא הרבה מידע מרתק.
לגבי אחד המשפטים כי מסגד אלקצה שהוא פחות חשוב ממסגד כיפת הסלע ,זה לא מדוייק בכלל ,שניהם חשובים לא פחות לאיסלאם,מאחד הנביא עלה השמיימה ''אלאקצה'',והשני איבראהים עליו השלום בנה והנביא עמד בראש התפילה כאשר כל הנביאים מכל הזמנים היו מאחוריו.
ישנם הרבה היבטים באיסלאם שצריך לראות ולהבין.אני שמח שבאחת הפסקאות שיבחת את עומר עליו השלום,הוא אכן עוד תווך של האיסלאם,הבנאדם היה חרב מהלכת במובן הפאוטי של המילה ,לא תמצא עליו דבר רע לאחר שהיתאסלם,והוכחה אחת מבני רבים ,התפילה שלא עשה בכניסייה מאות סיבה שהיזכרת.
תחשוב רגע אם האיסלאם נבנה על חרב למה התמוטט ?
הרי לא זאת בקשת האל?להפיץ את האיסלאם בחרב?
תרשה לי לענות....בקשת ואף ציווי האל היה במילה שגבריאל עליו השלום אמר אותה שלוש פעמים שהיא הייתה הפתיחה או הפותחת את הקוראן הכרים...''תקרא'' ''תקרא'' ''תקרא''.....
הנשק הסודי של האיסלאם......ל מ י ד ה ...וזו הסיבה שהקוראן מדבר אל כולם בכלל ,ולמדענים או בעלי הראש הפתוח והחכמים בפרט ......לדוגמת גדולי המדענים המוסלמים ..אבן בטוטה ,אבן חיאן ,אלכורזמי.אבן חולדון...ועוד רבים רבים....
שוב תתעמק עוד קצת ותווכח בעצמך.ותראה את אמת..?
יש לי כמה בקשות ...
תמשיך לפרסם דברים כאלה מאד מרתק ,מאד.
דבר שני תתעמק יותר ותוכל לראות את האמת
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

מנקודת מבט של מוסלמי... [חדש]
אורי קציר   יום ב', 20/10/2008 שעה 23:41
בתגובה לסמר
אתר אישי
תודה רבה על התגובה, סמיר. האסלאם מעניין אותי כדת וכתרבות, אבל דומני שבעניין אחד לא נוכל למצוא שפה משותפת בקרוב: אין לי כל כוונה לראות את האמת שבאסלאם במובן האישי ביותר שאליו אתה כנראה מכוון. במלים אחרות, ידידי, אין לי כל חשק להתאסלם בקרוב...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

מנקודת מבט של מוסלמי... [חדש]
יעקב   יום ד', 19/01/2011 שעה 12:43
בתגובה לסמר
קשה על האיסלם שאומר שהעקידה הייתה עם ישמעאל ולא עם יצחק, הרי הקוראן לכל הדעות נכתב רק לפני כ1400 שנה, והתורה הייתה קיימת לכל הדעות לפני יותר מ 2000 שנה,(כתבתי לכל הדעות למרות שלדעתי היא קיימת מאז מתן תורה בהר סיני לעם ישראל) יוצא שהמסמך הראשון קרי התורה הוא יותר מיהמן מהחיקוי שלו הקוראן,מסקנתי היא להתייחס יותר לתורתינו ולדעת שהיא שטר הבעלות של עם ישראל על ארץ ישראל וכמובן על ירושלים.בתורה כתוב ''כי ביצחק יקרא לך זרע'' דהיינו לעם ישראל והוא זה שיירש את ארץ ישראל.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010