ורק שלא ייגמר [חדש]
אלימ.   יום ג', 14/10/2008 שעה 16:23
לאורי חג שמח .
אני עוקב אחר האתר רק כשנתיים . מצפה להודעת האימייל על פוסט חדש באתר ושמח להקליק על הקישור כשההודעה מגיעה ותוך כדי שואל את עצמי ועל מה הפעם ? , תמיד מעניין גם אם מדובר בנושאים שאינם קרובים לליבי. יש בכתיבה המסוגננת והאנושית את הכוח לקרב אותם אליי . בכמה פוסטים הגבתי ואין אפשרות שלא , מכיוון וזהו הרעיון החיובי שבבלוג האינטרנטי - הבעת דעה. את הפירושים הפוליטיים החברתיים אני בורר לעצמי מהפוסט עצמו ומהתגובות . ולעיתים אני פשוט נהנה , למשל הטיול המשפחתי שלך בשבת ותיאורי הטבע המקסימים.
בזמנו קראתי מדי שבוע , וכמובן להבדיל , את ''העולם הזה'' , וגם את הירחון ''מוניטין'' . כבר אז, עם כל קריאה שלהם שהוסיפו לי הנאה תרבותית ופלפול חברתי ופוליטי , היתה מתלווה בי גם הרגשת צער שבאה על חשבון הצער שאחוש אם וכאשר הם יפסיקו להופיע . עד כדי כך היתה הנאתי מהם : מה אעשה כשלא יופיעו עוד . אני נהנה מאפלטון ומבקש - רק שלא ייגמר ... תודה.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ורק שלא ייגמר [חדש]
אורי קציר   יום ג', 14/10/2008 שעה 21:05
בתגובה לאלימ.
אתר אישי
''מוניטין''? ''העולם הזה''? נו, אתה מייצר עבורי אמת-מידה מכובדת מאוד, אם אפשר לומר כך. אני מקווה ש''אפלטון'' יוסיף להופיע. עלות ההפקה שלו נמוכה משל שני המגזינים שהזכרת וגם היומרות שלו אינן כשל אלה.בכל מקרה, תודה. עושה טוב לשמוע דבר כזה.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010