מביך לראות את הטעות בהתיחסות [חדש]
אלירם   יום ד', 09/07/2008 שעה 12:37 אתר אישי
לפחות בהתיחסות (החוזרת ונשנית) לפוסט בחדר 404, ניכר שלא הבנת לחלוטין את הכתוב בפוסט.
היתה שם בדיחה סרת טעם, נכון. אבל בטח ובטח שלא היתה שם התנגדות להריגת המחבל המוצדקת.

חדר 404 עוסק רבות בביקורת על שגיאות עיתונות ועריכה. הוא מציין, למשל, סמיכות של שתי כתבות שיוצרת חיבור בעל משמעות משעשעת.
במקרה הזה ההתיחסות היתה לכותרת ''המחבל היה באטרף''. אטרף הוא שמה של להקה ואפשר היה להבין כאילו המחבל היה חבר בלהקה וזו הסיבה שהשוטר ירה בו. המשך הפוסט התיחס לתיאוריה הזו והתנגד להרג של מישהו שפשעו הוא השתייכות ללהקה ההיא.
כן, נו, הומור מעוות. אני מסכים.

נראה, על פי מה שכתבת, שפשוט לא הבנת את הכתוב. זה בסדר, הרבה מגיבים שם לא הבינו. גם בעל הבלוג (שלא כתב את הפוסט הספציפי הזה) די לא אהב את הבדיחה, אבל הוא לא צנזר אותה.

לגבי הפוסט הנוסף שציינת, הבחורה רדיקלית, אבל גם היא ביקשה לבדוק אם הירי היה מוצדק. אני חושב שזה משהו שצריך וחייב להתבצע באמצעות תחקיר אחרי האירוע. אני בטוח שהגורמים הבטחוניים תחקרו את כל המעורבים ואני מקווה שהם שיבחו אותם. היא חושבת שהבדיקה צריכה להיעשות במסגרת משפטית, אני לא מסכים במקרה הזה, כמו גם כל מי שהגיב אצלה.

אבל מכאן ועד לחלקים בפוסט שלך הכורכים תמיכה במחבלים בשימוש בהומור חסר רגישות הדרך ארוכה מאד.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

מביך לראות את הטעות בהתיחסות [חדש]
אורי קציר   יום ד', 09/07/2008 שעה 16:22
בתגובה לאלירם
אתר אישי
אלירם, אני לא נכנס לדקויות שהיו ביסודו של כל פרסום ופרסום. אני לא מנתח תכנים ואפילו לא מתיימר להבין מה כוונתו המלאה של כל כותב. בפוסט הזה התייחסתי ספציפית דווקא לסריקה המהירה שעשתה אתר בבלו שלה. אותי הכעיס יותר מכל דווקא המשפט של אותם שכתבו שאינם רוצים לחיות במדינה בה יורים לאנשי בראשם בדם קר מטווח קצר או משהו מעין זה. האם גם כאן לא ירדתי לסוף דעתם של כותבי הטקסט הזה?

תנסה לקחת צעד אחד אחורה ולהסתכל על המכלול. אחד עוסק ברובוטריקים, שני במשחקי לשון על שמה של להקת פופ, שלישי בגבעת חלפון - וכל אלה באסוציאציות מיידיות על פיגוע. אפשר שלא להבין אחד מהם, שניים, אולי גם שלושה - אבל כמכלול התופעה כשלעצמה מטרידה מאוד.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

מביך לראות את הטעות בהתיחסות [חדש]
בעז   יום ד', 09/07/2008 שעה 20:53
בתגובה לאלירם
אלירם
הבחורה ה''רדיקלית'' לא ביקשה לבדוק את המקרה היא טענה שזהו רצח, הוצאה להורג וכו.
אח''כ בתגובות היא טענה טענות לא נכונות כגון שרוצחי נתן זאדה עמדו לדין ויצאו זכאים ( האמת היא שהפרקליטות הודיעה כי היא מתכוונת להעמידם לדין בגין תקיפה בנסיבות מחמירות או משהוא בסגנון אך לא עברת המתה) לאחר שהעמידו אותה על ''טעותה'' היא אמרה שצריך לבדוק את מעשה הירי אבל המשיכה לטעון שהחייל רוצח.היא לא התיחסה לטענות כי החייל נחקר במשטרה , כנראה כי העובדות הורסות לא את התאוריה.
הכל תועד בתגובות שלי אליה ובתשובותיה המתחמקות. כאשר עניתי לה כי היא מסיתה כנגדו ופעולת בדמגוגיה ובשקריות היא חסמה את התגובות לפוסט. רדיקלית עד לביקורת!!!.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010