תגובת עוזרו של ח''כ דב חנין [חדש]
אורי קציר   יום א', 29/06/2008 שעה 18:02 אתר אישי
אחד הקוראים העביר את הקישור למאמר לכמה חברי כנסת. הוא העביר אלי את תגובת יונתן ליבנה, עוזרו של ח''כ דב חנין (חד''ש). אני מביא אותה כאן כלשונה:

''העברתי את המאמר והתגובות לידיו של דב כדי שיחליט מה הלאה. חלק מהעצות מועילות לנו אבל בגדול - ככה רצינו שהאתר ייראה כשהקמנו אותו. העניין הוא שתוך כמה חודשים בכנסת הסתבר שזה לא אפשרי, לפחות לא בצורת העבודה הנכחית שלנו. מהיכרות עם העבודה של דב קשה לי לראות איך הוא יוכל להקדיש באופן עקבי מספיק זמן לכתיבה אישית ולתשובות למגיבים כדי לקיים בלוג במובן המלא של המילה. כפי שכתבו במאמר, אני מעלה את רוב החומרים באתר ולא דב, ואנחנו דואגים לא להסתיר את זה. בנוסף אנחנו מפעילים ניוזלטר שיוצא אחת לכמה שבועות, עליו אנחנו מקבלים תגובות ושאלות שזוכות למענה אישי (גם כאן - לרוב התקשורת היא איתי, לצערנו). אנחנו מקיימים את האתר כמעין ארכיון לכמה מטרות - ככתובת להפניית עיתונאים ופניות ציבור לגבי פעילות קודמת של דב, וכדי שאותם מעטים שכן רוצים לקרוא את נאומי המליאה של דב או להגיע להצעות החוק - יוכלו לעשות זאת (יש כמה מאות עד אלפיים אנשים כאלה בחודש, חלקם מתגלגלים אלינו בשליפות תמימות בגוגל).

''ממה שאני שומע, יש לא מעט אנשים שעושים שימוש באתר ומתעניינים, אבל אני מסכים שהיה אפשר לעשות הרבה הרבה יותר. לשם כך צריך צוות פרלמנטרי יותר גדול, וח''כ פחות עסוק.

''התלבטתי למשל אם להעלות את התגובה הזו ישירות כתגובה לפוסט של אורי אלא שברור לי שלא אגיע לנהל את המשך ההתכתבות בצורה מכובדת - בסדרי העדיפויות אין ספק שפניות ציבור בדואר רגיל, בפקס ובמייל (סדר גודל של כשלושים פניות ביום קל) קודמות אצלנו לכתיבה בבלוג. אחר כך מגיע האתר שלנו, ורק בסוף אתרים אחרים. יכול להיות שזה לא נבון במיוחד אלקטורלית אבל לא נראה לי שיש לנו ברירה.
במובן הזה ''עבודה שחורה'' עושה לחברי הכנסת שירות מאוד טוב בכך שהם מנהלים איתנו תכתובת גלויה דרך המייל. זה סוג של פשרה בתנאים הנוכחיים.''
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010