הכל תלוי בנראטיב [חדש]
אלמוני   יום א', 18/02/2007 שעה 2:40
אם ''שבטים אבודים'' כמו ''שבט דן האבוד'' מאתיופיה או ''שבט מנשה האבוד'' ממיאנמאר/הודו או עוד שבטים בסגנון הזה מאפגניסטן/פקיסטן ומכל מקום אחר אליו אנשי הסוכנות תאבי הבצע מצליחים להגיע (אם יגיעו אי פעם חייזרים מהחלל החיצון יטענו אנשי הסוכנות בתוקף שאלו צאצאי אליהו הנביא שעלה בסערה השמיימה ושעל מדינת ישראל לאזרח אותם), אם אלו יכולים להפוך לבני הלאום העברי בארץ ישראל אז בוודאי ובוודאי שהפלסטינים יכולים או שמוטב לקרוא להם צאצאי יהודי ארצישראל (והשומרונים שהם בעצם צאצאי השבטים האבודים האמיתיים) שהתנצרו והתאסלמו הכל תלוי בנראטיב. דיינו אם קיימת תנועה שאומרת שחלק מהפלסטינים הם צאצאי יהודים (צאצאי כל הפלסטינים שהיו כאן לפני 1982 למשל), לאותם פלסטינים תהיה הברירה האם להפוך לקיצונים כדי ולהוכיח את נאמנותם לפלסטינים או שמא להוכיח דווקא את שונותם מהפלסטינים בהינתן ההזדמנות והתירוץ להתעברת ולהתקדם בחיים. מבחינה דמוגרפית הרי מליון פלסטינים שמחליטים שהם צאצאי יהודים שווים לשלושה מליון יהודים שיעלו לארץ (מצב כיום 6 מליון יהודים 4 מליון פלסטינים,60%/40% אם יעלו 3 מליון יהודים המצב יהיה 9 מליון יהודים ו-‏4 מליון פלסטינים, 71%/29% אם מליון פלסטינים יתעברתו לפתע יהיו 3 מליון פלסטינים ו-‏7 מליון יהודים, 70%/30%). ההפריה התרבותית תתרחש מעצמה כמו עם יהודי ארצות האסלאם.

אבל מצד שני אולי באמת היהודים יפנימו כמה אלפי שנים מאוחר מדי שהם הימרו על האלוהים הלא נכון ויחד עם התחזקות הדתיות אצל הפלסטינים יתגלה הפתרון בדמות מיזוג לאומים לעם אחד, מוסלמי דובר עברית, בארץ ישראל. שהרי מה שאיראן עושה בחבל ערביסטן הוא החלום של ישראל לגבי יהודה ושומרון רק שלאיראן ישנה מטריה מוסלמית (שהיא הרבה יותר יעילה מהמטרייה האטומית שעתידה להיות להם) ולישראל אין.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

הכל תלוי בנראטיב [חדש]
תיקון   יום א', 18/02/2007 שעה 2:50
בתגובה לאלמוני
אם ''שבטים אבודים'' כמו ''שבט דן האבוד'' מאתיופיה או ''שבט מנשה האבוד'' ממיאנמאר/הודו או עוד שבטים בסגנון הזה מאפגניסטן/פקיסטן ומכל מקום אחר אליו אנשי הסוכנות תאבי הבצע מצליחים להגיע (אם יגיעו אי פעם חייזרים מהחלל החיצון יטענו אנשי הסוכנות בתוקף שאלו צאצאי אליהו הנביא שעלה בסערה השמיימה ושעל מדינת ישראל לאזרח אותם), אם אלו יכולים להפוך לבני הלאום העברי בארץ ישראל אז בוודאי ובוודאי שהפלסטינים יכולים או שמוטב לקרוא להם צאצאי יהודי ארצישראל (והשומרונים שהם בעצם צאצאי השבטים האבודים האמיתיים) שהתנצרו והתאסלמו הכל תלוי בנראטיב.

דיינו אם קיימת תנועה שטוענת שחלק מהפלסטינים הם צאצאי יהודים (צאצאי כל הפלסטינים שהיו כאן לפני 1882 למשל), לאותם פלסטינים תהיה הברירה האם להפוך לקיצונים כדי ולהוכיח את נאמנותם לפלסטינים או שמא להוכיח דווקא את שונותם מהפלסטינים בהינתן ההזדמנות והתירוץ להתעברת ולהתקדם בחיים. מבחינה דמוגרפית הרי מליון פלסטינים שמחליטים שהם צאצאי יהודים שווים לשלושה מליון יהודים שיעלו לארץ (מצב כיום 6 מליון יהודים 4 מליון פלסטינים,60%/40% אם יעלו 3 מליון יהודים המצב יהיה 9 מליון יהודים ו-‏4 מליון פלסטינים, 71%/29% אם מליון פלסטינים יתעברתו לפתע יהיו 3 מליון פלסטינים ו-‏7 מליון יהודים, 70%/30%). ההפריה התרבותית תתרחש מעצמה כמו עם יהודי ארצות האסלאם.

אבל מצד שני אולי באמת היהודים יפנימו כמה אלפי שנים מאוחר מדי שהם הימרו על האלוהים הלא נכון ויחד עם התחזקות הדתיות אצל הפלסטינים יתגלה הפתרון בדמות מיזוג לאומים לעם אחד, מוסלמי דובר עברית, בארץ ישראל. או אפילו רק התאסלמות חד צדדית של הלאום העברי, שהרי מה שאיראן עושה בחבל ערביסטן (אדמת אבות פרסית היסטורית שהערבים התיישבו בה) הוא החלום של ישראל לגבי יהודה ושומרון רק שלאיראן ישנה מטריה מוסלמית (שהיא הרבה יותר יעילה מהמטרייה האטומית שעתידה להיות להם) ולישראל אין. רק שבינתיים נראה שעם ישראל דווקא מעדיף את ישו על פני מוחמד.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010