יער ירושלים [חדש]
מונס   יום ה', 01/02/2007 שעה 11:05
לאורי

במקרה או שלא במקרה, אני יושב עכשיו במקום העבודה שלי , והחלטתי להעניק לעצמי שעתיים של חופשה ממהלך העבודה, כך יצא שקראתי את המאמר על עץ הזית של הגנרל, מועמדים לנשיאות, ולבסוף לפני שאחזור לשגרת היום הלוחצת קראתי אתה מאמר הזה.

אהבתי את המאמר ואת הכתיבה, יחד עם זאת כפי שסיפרת לי ישנו כביש נוסף באזור יער ירושלים וזה הכביש שיורד מרחוב בית הדפוס בגעת שאול לכיוון כביש ירושלים תל אביב. אם אני מבין זהו הכביש המקביל לכביש שאתה מדבר עליו.

האם נסעת בו? והאם ההרגשה היא אותו הדבר? אני מתעתד לנסוע בכביש הזה ולהכיר אותו.

דבר נוסף, כמדריך טיולים לא מוסמך כפי שכתבת במאמרך על חמישה דברים שאף אחד לא יודע עליך, האם ישנם מקומות כדאי להתעכב בהם ביער ירושלים?

בברכה:
מונס
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

יער ירושלים [חדש]
אורי קציר   יום ה', 01/02/2007 שעה 20:04
בתגובה למונס
אתר אישי
הכביש שמתחיל מרחוב בית הדפוס מתחבר לכביש שעליו אני מדבר קצת לפני בריכת המים הישנה והנטושה של היישוב בית זית. למעשה, זה אותו כביש, רק שבחלק אחד ממנו אתה יכול לעלות ובחלק האחר רק לרדת. כלומר, עד לנקודת החיבור שניהם חד-סטריים. במאמר התייחסתי לשני חלקי הכביש.

מקומות להתעכב עליהם? אני מניח שיש, אבל לא את כולם אני מכיר. זה מקום שליו ורגוע ושווה סתם לטייל שם בחורשות ולהקשיב לציפורים. הרחק למטה ניתן לראות, מנוקודת מסוימות, את נפתוליו של כביש מס' 1 ולהשוות בין ההמולה ששם לבין השקט שביער.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

יער ירושלים [חדש]
מונס   שבת, 10/02/2007 שעה 12:36
בתגובה לאורי קציר
שלום אורי

יום שלישי 6.1.2007 , החלטתי לקחת חצי יום חופשה לפני שאני נוסע ללימודים בתל אביב, ואכן נסעתי בכביש היורד לכיוון בית זית מאזור רחוב בית הדפוס, כביש משובש, אבל יפה, עובר בין עצים ונופים, ובסיומו עצרתי בנקודת המפגש של שני הכבישים באזור השלט שמופיע במאמר שלך.

מא אוכל לומר לך ידידי, צדקתי כמעט בכל מילה, פתאום נראה שכל מסלול החיים המהיר נעצר, שלווה ושקט אופים את האזור, רק מדי פעם יורדת מכונית נוספת בשביל. מום מתאים לקחת אוויר, ולהתקדם הלאה.
מונס
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010