[חדש]
נמרוד ברנע   יום ד', 15/10/2008 שעה 2:43
חוסר נקיטת העמדה הפוליטית המובהקת שלך בהחלט גורמת לאנשים לתקוף אותך שלא בצדק, אבל זה טבע האדם וצריך לדעת להשלים עם זה. נדמה לי שאתה השלמת עם זה.

בנוגע לכך שהטקסטים כאן נוטים להיות ארוכים - לי אין שום בעיה עם זה, בתור מישהו שגם נוהג לכתוב ארוך. כל עוד הטקסט מעניין לא משנה מה אורכו. הבעיה היא שרוב האנשים נוטים לכתוב על נושאים לא מעניינים או על נושאים מעניינים מזוויות לא מענייניות ואז חייבים לקצר להם את הטקסט כדי שמישהו יקרא אותו.

בנוגע לעיצוב ולטכנולוגית הוורדפרס - כאן אני חולק עליך. לדעתי אתה צריך לשדרג את האתר מבחינת וורדפרס וגם מבחינה עיצובית. אני לא חושב שזה תכלית הכל, נהפוכו, אבל להישאר עם אותו עיצוב ארבע שנים? זה כבר מוגזם.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חדש]
אורי קציר   יום ד', 15/10/2008 שעה 8:23
בתגובה לנמרוד ברנע
אתר אישי
אז זהו, שאני נוקט עמדה פוליטית בכל מיני נושאים, אבל לא ב-כ-ל נושא. אני לא מוכן לגדף כל פוליטיקאי ששנוא על ההארדקור של הבלוגוספירה, ודומה שזה מה שמרגיז יותר מכל. דווקא מתוך היכרות מסוימת עם הפוליטיקה אני יודע שאפילו ראשי ממשלה שנויים במחלוקת, כאלה שמתקיימות נגדם חקירות בחשד לשחיתות, אינם ]פועלים אך ורק למען העשרת כיסם או גזילת כספי הציבור על ידי מקורביהם.

אבל זה יותר מכך, נמרוד, זה גם עניין של סגנון. בלוגרית מוכרת מאוד קצפה עלי פעם על שלא התגייסתי לסייע לבלוגר מסוים, מוכר ופופולארי, שהביע עמדה פוליטית כלשהי. אמרתי לה שאינני מסכים עם אותה עמדה ומכל מקום אינני קשור עם הבלוגר המקורב לה בשום קשרים המחייבים אותי לצאת להגנתו בכל נושא ועניין. מאז והלאה ספגתי ממנה כל מיני כינויי גנאי שאין לי ממש חשק לשוב ולצטט כאן. כלומר, עצם העובדה שסירבתי להיות כלי שרת של אחרים עומדת לגנותי. אני לא מקבל את הסגנון הזה ואם הדיון הפוליטי בבלוגוספירה נגוע בגועל נפש הזה, אני מעדיף להיות חלק ממנו רק במקרים יוצאי דופן בחריפותם.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

עיצוב ועמדה פוליטית [חדש]
אורן   יום ו', 17/10/2008 שעה 13:32
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
נדמה לי שאי שינוי העיצוב ומעבר לוורדפרס דווקא משקפים עמדה פוליטית, לא? :-)

מזל טוב לארבע שנים.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

עיצוב ועמדה פוליטית [חדש]
אורי קציר   יום ו', 17/10/2008 שעה 14:56
בתגובה לאורן
אתר אישי
את הרעיון להשתמש במימשק הזה קבלתי מאלכס מאן. הסיבה שהשתכנעתי הייתה שפשטותו יכולה להיות חסם מצוין מפני הפיתוי להעלות אינספור תמונות ובכך להפוך את הטקסט למשני. זה גם עניין של אלטרנטיבות. פרשתי מרשימות, העיצוב הבסיסי של ישראבלוג לא ממש נראה לי ואז לא היה קיים עדיין הפורמט החינמי ועתיר האפשרויות של דוגמת בלוגלי. ואחרי כמה שנים, כשאפלטון כבר היה קיים ועבד כמו שצריך, לא ראיתי מקום להעיבר את כל הטקסט לזירה אחרת. וזה כבר היה עניין של הרגל.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010