(נכתב בתשובה לmichaly, 08/07/08 17:25)
כתבת פה על שני דברים לא קשורים [חדש]
דניאלה   יום ג', 08/07/2008 שעה 17:30
בתגובה לmichaly
בדיוק על זה הוא דיבר. על כך שאם זה לא קורה קרוב אליך את מרשה לעצמך ללעוג למתרחש שם. זה הניתוק. זאת הבועה. אם זה רחוק ממך את יכולה לצחוק על ה כאילו זה סרט או ריאליטי. אבל זה לא מבוים וזה אמיתי ומצמרר. כמה כיף לחשוב שזה לא יקרה לנו אף פעם ורק יתרחש אצל המסכנים האלה מירושלים, אה?

ואיך ידעתי שאנשים כמוך יגידו שלאנשים פרטיים הכל מותר. איזה שטויות, הרי אף אחד לא אמר שאסור. פשוט ההתבטאויות האלה מגעילות וצורמות מאוד. אני לא מבינה על מה את בדיוק מגנה כאן.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

כתבת פה על שני דברים לא קשורים [חדש]
michaly   יום ג', 08/07/2008 שעה 18:13
בתגובה לדניאלה
אתר אישי
בתור התחלה, אני לא מכירה אף אחד מכותבי הפוסטים המדוברים, אבל נראה לי שאת מגזימה בהנחה שמדובר בלעג. מדובר בסוג לגיטימי של התמודדות, גם אם את לא מוכנה לקבל אותה. חסר טעם? אולי, אבל עדיין לגיטימי.

מבחינתי, כאדם חרדתי למדי, הניתוק הזה והבועה הזאת הם הכרחיים, אחרת לא הייתי יכולה לחיות, ככה שהניסיון שלך לפרובוקציה הוא גם חוסר טעם בעיניי. זה לא כיף לחשוב שזה לא יקרה לנו (למרות שגם זאת הנחה לא מדויקת מבחינתך). זה הכרחי.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

כתבת פה על שני דברים לא קשורים [חדש]
דניאלה   יום ג', 08/07/2008 שעה 20:14
בתגובה לmichaly
מי בדיוק מתמודד? עם מה? את לא מבינה שזו סתם עוד עילה לבדיחה? שכל דבר הוא נושא לצחוק? שלפי הטיעון המופרך שלך אין בכלל בעייה גם לתקוע נאד באמצע שבעה אצל משפחה שכולה כי זה מצחיק וכי גם את הקשקוש הזה אפשר לתרץ ב''התמודדות''?

עם מה יצא לך בכלל להתמודד? הרי מבחינתך זה רק לקרוא על זה באינטרנט או בעיתון. כמעט כמו לראות שעשועון בערוץ 2. יש הישרדות, יש כוכב נולד, יש רוקדים עם כוכבים ויש פיגועים. הכאל פאן, הכל מגניב, הכל מצחיק. על איזו התמודדות את מדברת?

אלוהים ישמור, על מה את מגוננת בלהט שכזה? על אנשים שהיתומה הקטנה מהפיגוע מזכירה להם אנימציה מגיל הינקות? על כאלה שהרוצח מזכיר להם את שייקה לוי? מעניין אם תעיזי לפזר בדיחות כאלה אצל חברה קרובה שהתייתמה או משהו כזה.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010