(נכתב בתשובה למרק ק., 13/02/08 12:02)
לא ממש מסכים [חדש]
אורי קציר   יום ד', 13/02/2008 שעה 13:19
בתגובה למרק ק.
אתר אישי
מרק, אני נוטה להסכים עם האבחנה שבפיסקה האחרונה שלך. אין מיתאם של ממש בין עמדת הבלוגרים המזוהים לבין התפלגות המצביעים בציבור הרחב.

נכון גם שבלוגים בינתיים לא יוצרים שינוי - לפחות לא בארץ. דומני שבאיטליה הניע קומיקאי ידוע תנועת מחאה המונית באמצעות בלוג שהוא מפרסם ושמדי יום נרשמות בו מאות אלפי כניסות. אבל זהו החריג המעיד על הכלל. לעומת זאת, בארצות הברית משמשת הרשת להפצת המסר הפוליטי ולגיוס תומכים שאינם מחוברים לפוליטיקה היומיומית. אלה בדיוק תומכיהם של רון פול, הווארד דין ואחרים.

לעניין ''דיאטת הקריאה'' שלי. ובכן, אני קורא עשרות בלוגים. על אחרים אני מרפרף. התרכזתי במאמר הזה בבלוגרים שמביעים בגלוי את הזדהותם הפוליטית. הרוב המכריע של הבלוגים עדיין עוסק בנושאים אישיים ולאו דווקא פוליטיים, ך שהמבחר, גם אם אינו מצומצמם מאוד, מוגבל לכמה מאות בלוגים ותו לא.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

לא ממש מסכים [חדש]
מרק ק.   יום ד', 13/02/2008 שעה 15:10
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
התכוונתי במקור לכתוב משהו על כך שההרגשה שלי היא שגם בלוגים ''אישיים'' נוטים מדי פעם לעסוק בצורה ישירה או עקיפה בסנושאים בעלי קונוטציות פוליטיות (ועדת וינוגרד כדוגמא). ופה שוב לא ברור לי מה המשקל של הכתיבה הזו מבחינת כמות והשפעה באופן כללי ויחסית לבלוגים הפוליטיאים פרופר.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010