(נכתב בתשובה לשמוליק כהן, 14/12/07 16:57)
המצב באתרי האינטרנט עוד יותר בעייתי [חדש]
אורי קציר   יום ו', 14/12/2007 שעה 18:07
בתגובה לשמוליק כהן
אתר אישי
נו, ואני יכול לספר לך על כך שבמקום העבודה שלי הודיעו שנוקטים צעדים נגד חברות מסוימות. הטיפשה התורנית מהאתר הכלכלי הגדול לגלגה על זה וטענה שאיש עסקים מסוים מאוד והחברה שבראשותו יוצאים פטורים מסנקציות. השארתי לה הודעה שלא דובים ולא יער ושגם הוא יחטוף. היא לא טרחה לעדכן את זה והידיעה השקרית פורסמה גם באינטרנט וגם בפרינט. העורכים, כמובן, קיבלו עדכון על כך - ובחרו להתעלם. זה כבר הרבה יותר גרוע ממבזקן טיפש. זו כתבה שקרית ועריכה במירעה.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

המצב באתרי האינטרנט עוד יותר בעייתי [חדש]
נתי יפת   יום א', 16/12/2007 שעה 0:36
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
זה כנראה קורה המון. יצא לי לא מזמן להיתקל בכתב באחד מאתרי האינטרנט שפירסם מידע לא מדויק באחת הכתבות שהעביר. הייתי איתו בזמן אמת, וכשהערתי לו על כך, פטר אותי בתנועת יד. היה כבר ערב, הוא עבד ברצף במשך ימים ארוכים וכבר לא היה איכפת לו מכלום.

אותו כתב הוא בנאדם רציני שאני מעריך, אבל המערכת שלו פשוט גמרה אותו. במקום ללמד אותו אתיקה (הוא יחסי בתחילת הדרך), הפכו אותו בתוך זמן קצר למדי לאדיש וחפפן. ככה זה כשאתה רץ סביב הזנב שלך עצמך לאין סוף ומסקר ארבעה תחומים. אתה נהיה אפאתי.

אמרה לי היום חברה שהכל נובע מאותו מקור - השרלטנות הטבועה בישראליות. אני לא אוהב הסברים גורפים כאלה, אבל יש משהו בטענה שהחובבנות והזלזול אצלנו ב''דברים קטנים'' הם לחם חוק. אנחנו לא מצטיינים בניואנסים ובעידון.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010