במסגרת חיפוש חומר מסוים, נתקלתי [חדש]
ח''א   יום א', 19/08/2007 שעה 12:53
במאמר התועבה הזה -
איזו נוחיות, כשהבולשביזם הכופה את הפוליטיקלי-קורקט לצידך.
נכון, אתם נאצים! אין לכם שום זכות בעולם לגרש יהודים מארץ ישראל. בוודאי אינכם יכולים לקבוע כיצד על קרבנותיכם לכאוב או למחות!
זוהי בדיוק שיטת - רצחת וגם דרשת התנצלות.
לבצע את המדיניות הנאצית של טיהור אתני בשארית פליטת אלפיים שנות שואה, ודווקא בנחלת אבותיהם, מקום מקלטם האחרון, שבו חובה היתה להבטיח, כי לעולם לא עוד, זה גרוע מכל מעשי הנאצים!
הפושע, שבח וייס, השותף למדיניות מדינת הדמים והזדון הזו, מתחיל לתאר את פשעי הנאצים הגרמנים, את שיטות הרצח וכו'. כאילו מישהו היה נותן לכם לבצע אותן כאן.
אתם שילחתם ביהודים בגוש-קטיף, באמצעות שכירי החרב הערבים שלכם, ששת אלפי פצמ''רים. על גני ילדים, על ישיבות, על אולפנות על מתנ''סים ועל אל סנטימטר בגוש קטיף, ולא הצלחתם להבריח משם את העם היהודי. ואז קמתם, חלאת הערב-רב, התגייסתם - חמישים וחמישה אלף ברגים שחורים, להשמיד להרוג ולאבד, במו ידיכם, כי הפארטנרים לא סיפקו את הסחורה.
הרדיפה הזו איננה דווקא אחרי היהודים בגוש קטיף ובצפון השומרון, זו שואה שאתם מבקשים להביא על העם היהודי, כי זו תכלית קיומכם. במקרה יושבי גוש קטיף הם הקרבנות המיידיים שלכם, אחר-כך תמשיכו. כי, כאמור, מטרתכם בחיים, לעקור את העם היהודי. לעקור אותו משורשי קיומו, מזהותו, מתכלית קיומו.
ועל כן אתם מסרבים לחסל את האויב הג'יהאדי. ולכן, כל המיתות המשונות שמפרט המנוול, שבח וייס, מבוצעות על ידי הפארטנרים שלכם, הזוכים לגיבוי, לנשק ולהצדקה אוטומטית. אתכם הגדיר המשורר יצחק כצנלסון, הי''ד, ארבעה חדשים לפני עלותו בעשן המשרפות השמימה - ''חלאת המין האנושי'', שאין בכם ''שום דבר מן היהודי ואף לא שום דבר מן האדם''! והוא ידע מה הוא אומר!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010