(נכתב בתשובה ליונית בן שאול, 27/05/07 20:49)
התייחסות כללית [חדש]
מישהו   יום א', 27/05/2007 שעה 20:58
בתגובה ליונית בן שאול
עלית על הבעיה. תרבות הבלוגים היא תרבות חופשית. באו רשימות ועשו אותה אשמור לי ואשמור לך. אני חושב שכל אתר בלוגים צריך להיות פתוח לכולם. חינם או בתשלום זה לא משנה. אבל שלא יהיה סלקטור בכניסה שיחליט מה יכנס פנימה ומה ישאר בחוץ.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

התייחסות כללית [חדש]
אורי קציר   יום א', 27/05/2007 שעה 22:13
בתגובה למישהו
אתר אישי
סליחה, אבל עם כל חילוקי הדיעות שיש לי עם רשימות (ויש לי), זהו פרויקט פרטי לחלוטין. בוני רשימות לא חייבים שום דבר לאף אחד. הם בנו את הבית הזו וזכותם לקבוע איזה קריטריון שיתחשק להם כשהם בודקים את מי להכניס פנימה ומי לא. לא כל בחירה שלהם תמיד מוצלחת, לטעמי, אבל זה אינו סותר את העובדה שזכותם גם לקחת כותבים פחות טובים או סתם לטעות.

אם תבנה אי פעם אתר בלוגים משלך, תוכל להחליט שהוא פתוח לכולם. אם לא - לאף אחד לא יהיה שום קייס לבוא אליך בטענות. יצירתו של אדם היא רכושו ואין זו חובתו לחלוק אותה עם הכלל רק משום שמישהו חושב שזה מגיע לו.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

התייחסות כללית [חדש]
מישהו אחר   יום א', 27/05/2007 שעה 23:30
בתגובה לאורי קציר
אדון מישהו, אולי גם תשתף את כולנו בדירה שלך? למה אתה לא פותח אותה לכל מי שמחפש מקום להניח בו את ראשו? ואולי גם את חשבון הבנק שלך? למה אתה דורש רק מאחרים? אולי תתחיל קודם כל ממך?
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

התייחסות כללית [חדש]
עוד מישהו אחר   יום א', 17/06/2007 שעה 15:18
בתגובה למישהו אחר
אני חושב שהעובדה שברוכין אינו פותח את שיקוליו לדיון ציבורי (זכותו, כמובן) היא שיוצרת את הצורך לדון בשיקולים האלה בכל מקום שזה מתאפשר, כמו למשל המקום הזה, בגלל הדיון הזה שנוצר כאן.
אני לא ממש חושב שאפשר למנוע את הדיון הזה, מפני שככל שהאתר של ברוכין צובר רייטינג, יש ה-ר-ב-ה שמרגישים (לפעמים אולי גם בצדק) שמה שיש להם לכתוב טוב לא פחות ממה שיש לחלק מהכותבים באתר (אני לא מדבר על כמה גדולים באמת שכותבים שם, רובם מהוותיקים יותר שכתבו כשהאתר היה עוד שכונה קטנה, ולא עיר של סלבריטאים) לכתוב.
על רקע זה, גם התגברות הסלקטור-מאניה שבאה לביטוי גם בקפה ''דה מארקר'' שמחליט מי ייכנס בשעריו מכל מיני שיקולים שונים ומשונים, ואנחנו צריכים להודות בעובדה העצובה שהסלקציה מגבירה ביקוש, ויוקרתו של האתר עולה ככל שהוא ''מראה שהוא יכול'' לסלק אנשים.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010