(נכתב בתשובה לקורא בלוגים, 26/05/07 14:20)
מוזר ומשונה [חדש]
מישהו   יום א', 27/05/2007 שעה 19:21
בתגובה לקורא בלוגים
ברשימות יש בלוגים לא מי יודע מה. יחסית הם די משעממים. בטוח אלה שציינת. לא יודע איך בוחרים שם את הכותבים. אני ניסיתי להתקבל ונדחיתי. זה שהם מהאקדמיה לא אומר שהם יודעים יותר דברים ממך וממני.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

מוזר ומשונה [חדש]
אורי קציר   יום א', 27/05/2007 שעה 19:40
בתגובה למישהו
אתר אישי
ציינתי בדיוק שלושה: בועז כהן, יגאל סרנה ורחביה ברמן. אם הם משעממים אותך, אני מניח שתוכל למצוא לא מעט בלוגים אחרים בבלוגוספירה שיענו על הטעם שלך. אותי הם דווקא מאוד מעניינים. וכפי שאמרתי ושבתי ואמרתי, מאחר וזהו הבלוג שלי, ההמלצות המופיעות בו משקפות את טעמי האישי ותו לא. אין הן מחייבות איש מלבדי.

תשובות לגבי אופן הסינון של הפונים לקבלת בלוגים ברשימות אפשר לקבל מבעלי הבית שם, אורי ברוכין וירדן לוינסקי. כמי שאפילו כתב דבר או שניים ברשימות (http://www.notes.co.il/ori) וקצת מכיר את החווייה של ניהול בלוג שם, אני יכול לספר לך שלא כולם בהכרח שועלי אקדמיה ולא תמיד יש קשר בין הרקע הפורמאלי לכישרון הכתיבה או לבחירת הנושאים. כמו בכל מקום, יש מעניינים יותר ומעניינים פחות.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

מוזר ומשונה [חדש]
מישהו   יום א', 27/05/2007 שעה 19:57
בתגובה לאורי קציר
לא ידעתי שאתה מרשימות. עכשיו לא פלא שאתה מחזיק מהם. חבל. איכזבת אותי.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

מוזר ומשונה [חדש]
אורי קציר   יום א', 27/05/2007 שעה 20:19
בתגובה למישהו
אתר אישי
זה בערך כמו ''לא ידעתי שאתה אשכנזי/מזרחי/שחור/ג'ינג'י (מחק את המיותר). איכזבת אותי''. בדיוק אותה רמה של טיעון. מי שמבקש לאפיין אדם על פי הדימוי הקולקטיבי שלו זכאי לתואר לא מחמיא במיוחד. אני מניח שאתה יכול להבין בעצמך מהו.

אין מילה אחת בשורה ורבע שלך שיש בה אמת. אני לא ''מרשימות''. אני ממודיעין. ואם לא שמת לב, כאן זה לא רשימות, אלא אפלטון. ולהבא, אנא פתור את בעיותיך האישיות עם רשימות במקום אחר. אני לא ''מחזיק מרשימות'' אלא מספר שמעניין לי במיוחד להסתובב בחלק מהבלוגים שם. אתה יכול להבין בעצמך שבחלק אחר קצת פחות מעניין לי. ואם תיעוב קולקטיבי לבלוגרי רשימות הוא התנאי היסודי שלך לגלישה נעימה באפלטון דווקא - אתה זקוק לטיפול דחוף.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010