אורי אתה מעט נסחף [חדש]
אלי צחור   יום ו', 24/11/2006 שעה 9:01
מה שקרה ברשימות היה צפוי.
הצטרפו עוד בלוגרים חדשים ועוד ועוד עד שנעשה שם צפוף באמת. אז התחילה מלחמה על הטרטוריה.
אני כמעט בטוח שאם לא היה כזה צפוף אף אחד לא היה נזעק שם לכותרות הצעקניות של אבי לן ויעל ישראל. כשהריבים עם שניהם לא עזרו הוציאו הבלוגרים את כל הקריז על אמירה הס שעדין לא קולטת מה רצו ממנה :)
כל הקטע שאף אחד לא ממש יצא להגנתה עד שבא יהודה בלו והציב אולטימטום- או שאמירה הס בפנים או שאני בחוץ, ופתאם ברוכין כבר מפרסם הבהרה שהכול יהיה בסדר ולא תהיה עוד הצפה בחלון העידכונים של אבי לן ויעל ישראל. אז מעכשיו לא יהיו עוד ריבים כאלה ובמקום חתרנות כו-לם יהיו ילדים טובים שמעלים בדיוק פוסט אחד ביום. הרי כל עניין החתרנות הוא בעצמו סוג של משיכת ריטינג.
מואיז הוא החתרן האותנטי ברשמות. אני ממש לא חושב שהוא עושה הצגות. כל הראייה החברתית שלו מעוותת לגמרי וזה בא פוסט אחרי פוסט-
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

לאלי צחור [חדש]
יעל ישראל   יום ו', 05/01/2007 שעה 23:33
בתגובה לאלי צחור
אני מגיעה לכאן מאוחר דרך גוגל, אבל צריך להעמיד דברים על דיוקם. יהודה בלו כתב את רשימתו באירוניה, לאחר הסערה שקמה בעקבות רשימתי ''למה שלא תתחילו להאיר פנים לתושבים חדשים ברשימות?'' שבאה בעקבות כך שראיתי שאמירה הס עזבה את הבלוג פחות משבוע אחרי שהגיעה, וזאת מפני שכתצבו לה רעות כי לא ידעה טוב יותר, והעלתה כמה רשימות בזה אחר זה.
השרבוב של שמי ושל אבי לן לכאן אין לו כל קשר. לן מעולם לא העלה כמה רשימות במכה, ואני עשיתי זאת מבורות, כמו אמירה, רק בשבוע הראשון שלי, ואחרי שנזפו בי כמובן הבנתי מה צריך לעשות. זו גם הסיבה שקמתי להגן על אמירה.
כך שמקרה אמירה לא קרה כי אני ואבי לן מציפים את חלון העדכונים. איני יודעת לגבי לן, אבל אני מעלה פוסטים לא יותר מפעמיים בשבוע, ובמלחמה זה היה קצת יותר: שלוש פעמים בשבוע.
אן מלינים על מישהו, אז לפחות לבדוק את העובדות בבקשה.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010