(נכתב בתשובה לאבשלום אליצור, 31/12/05 9:24)
אכן ענק [חדש]
אורי קציר   שבת, 31/12/2005 שעה 20:01
בתגובה לאבשלום אליצור
אתר אישי
בסרט תעודה שהופק על חייו באחר מערוצי הטלוויזיה צוטט הקומיקאי המנוח ג'ורג' ברנס, ששיחק את דמותו הגשמית של אלוהים ב''Oh God'', לצידו של דנוור. ברנס אמר כי אילו אלוהים (האמיתי) היה יורד לעולם ומחפש אדם רגיל לתקשר עימו אין כל ספק כי היה בוחר בדמותו (האמיתית) של ג'ון דנוור. מחמאה נאה, ללא ספק.

והנה עוד קוריוז: דנוור נולד בשם ג'ון הנרי דאטשנדורף. עם שם כזה לא היה לו מה למכור בעסקי המוסיקה והיה ברור שיש צורך בשם אחר. הועלו כל מיני רעיונות ולבסוף הוחלט לכתוב כמה מהם על פתקי נייר ולמשוך מכובע. ''דנוור'' היה השם הסביר ביותר מבחינתו.

זמן מה לאחר מכן הופיע הצ'אד מיטצ'ל טריו לראשונה בפני קהל כשהם מציגים את ג'ון דנוור הצעיר כמחליפו של צ'אד מיטצ'ל, מייסדה המיתולוגי של הלהקה שפרש לקריירת סולו. אבל באותה הופעה ראשונה, כשהציג המנחה את ההרכב, הוא הודיע: ''קבלו בבקשה את הסולן החדש של השלישייה - בוב דנוור !''. טעות זו לא הייתה נוראה כל כך אלמלא היה ברנש ידוע למדי בשם בוב דנוור בארצות הברית של אז. בוב דנוור גילם את דמותו של גיליגן בסדרת הסיסקטיז המיתולוגית ''Gilligan's Island'', שהייתה אז להיט היסטרי (שודרה בשנים 1964-1967). אגב, בוב דנוור האמיתי הלך לעולמו לפני כשלושה חודשים.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010