(נכתב בתשובה לאביחי, 25/08/05 21:05)
תגובתי [חדש]
יואל   יום ב', 29/08/2005 שעה 23:00
בתגובה לאביחי
קצת תוספות לחברי אביחי:

כחובש שהיה בהתנתקות בכפר דרום - אכן לא היתה כל חומצה, השוטרים שהגיעו לירפ''ק היו בעלי עור תקין לחלוטין. זיעה וצבע כחול של המשטרה (שהושפרץ לגג ולאחר מכן נשפך בחזרה על השוטרים) וההפחדות חזור ושנה בתקשורת - לפעמים זה שורף.

החיילת שנדקרה - אכן הגיעה חיילת שנדקרה כפי שדווח בתקשורת אך החיילת הדגישה בפני חובשי הירפ''ק שנחתכה בטעות כתוצאה מסכין ככל הנראה שהיה בכיס של אחת המפונות.

בנוסף למצב ההיפוטתי שהציע אביחי אוסיף את המצב הבא:

שרון מחליט לבצע טרנספר בערבים ולהתיק את דיר אל בלח ומחנה ''פליטים'' נוסף הרחק מגוש קטיף. התקשורת גועשת. שרון מחליט לבצע משאל בקרב אנשי מפלגתו - ומפסיד, אך ממשיך בשלו. הממשלה כמרקחה אך שרון מפטר שרים ועושה קואליציה עם הימין הקיצוני, למרות שבבחירות הבטיח מפורשות לא לעשות זאת. הארץ גועשת הפגנות ענק ברחבי הארץ, שרשרת אנושית מדיר אל בלח לשינקין. חסימות כבישים ברחבי הארץ של אנשי שלום עכשיו. החוק עובר בכנסת.

מה עושה התקשורת?

הפגנות של 100,000 איש הופכות לחצי מליון ותופסות את כל העמוד הראשון של העיתון. פרשני דמוקרטיה מסבירים שוב ושוב מדוע גם בעקרון הכרעת הרוב לא ניתן למנוע מהמיעוט את זכויותיו הבסיסיות והמקודשות ביותר. חסימות הכבישים הופכות להגנה על הדמוקרטיה. התקשורת מסקרת בהרחבה מה יחסה של המשטרה לילדים שנעצרו ובאלו תנאים מחפירים הם מתקיימים בכלא ללא משפט או הבאה בפני שופט. וניתן להמשיך עוד ועוד....

ובג''ץ?

כמובן... הפרדת רשויות עאלק...
בג''ץ עוצר את התהליך.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010