חד כתער ומכאיב כתער חד [חדש]
נמרוד   יום ה', 25/08/2005 שעה 20:24
ללא ספק דברים אמיתיים, חסרי כל צל דמגוגי, אמוציונלי ולהט שאנו כל כך מורגלים לשמוע ולקרוא בעת האחרונה. פשוט חשבון נפש נוקב ובהיר של אזרח שמייצג לטעמי, את הרוב השקט של האזרחים במדינה (אולי אני אופטימי מדי? אני בטוח שהסחטנות הרגשית הכתומה והתקשורת הOVER סימפטית עשו משהו להמונים...). אני לא ראיתי את המציאות כך. הייתי איש ימין והבנתי שאם שרון החליט על יציאה מעזה (ואף אחד לא מזכיר שהארכי טרוריסט ערפאת מת ודברים השתנו...) יש בזה משהו. אבל רק ההתנתקות פקחה עיני וראיתי לפתע מה צומח לידי, איזו כת אגוצנטרים משיחיסטית. מה אנו שונים מהרשות? שני מקורות סמכות, שתי מערכות חוקים (קב''ה ורה''מ), מיעוט דתי פונדמנטליסטי עם נשק..... יהודים רוצחים ערבים.. שימוש ציני בילדים שידפק להם השכל...

בכל אופן, אני באופן אישי מצביע ליכוד (ואף חבר מפלגה), אני לא בטוח שצריך לרוץ ולפנות את אריאל וגושי ההתייחשבות הגדולים שהאמריקאים כבר הסכימו איתנו על השארתם. מלבד הנקודה הזו, אני מוכרח להביע הזדהות עם כל תחושה ורעיון. בסיום שישי האחרון נסעתי לניצן ובמשך כל היום ניקיתי קארווילות ועזרתי למתיישבים להתמקם, חילקתי סוכריות לילדים וכו'. בתור מישהו שהיה שם, אני יכול להעיד שאלה לא קארוונים אלא יותר וילות, קרובות לים ושכשאני רואה את המתנחלים עם ערי האוהלים והסחטנות השיקרית הטוענת שזרקו אותם לרחוב- על אף מאות הדירות, הוילות ובתי המלון- זה מקומם אותי. רוב המדינה חיה בדירה של 4 חדרים + משכנתה. אתמול המסכה נחשפה- אריק הרפז, מסמלי המנחלים אמר בפ]ירוש : ''אנחנו רוצים את פלמחים, התרגלנו להיות על החוף''. ממש אידיאולוגיה וממש ערכים.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

חד כתער ומכאיב כתער חד [חדש]
עזני.נ   יום א', 28/08/2005 שעה 10:10
בתגובה לנמרוד
אני מבין שאתה מאלה שחושבים שאם מגרשים יהודי מביתו הוא כנראה צריך לגור בבית שבחרו בשבילו בסביבה שנבחרה בשבילו ובחברה שנבחרה בשבילו - מן הסתם אין לו זכויות לא על עצמו וילדיו לא על החינוך שיקנה להם ובטח לא על רכושו.
לפי התזה הזו אולי כדאי להחרים את כל בתי הקרקע במדינה וכן את כל הדירות מעל 4 חדרים.
צר לי שנסחפת בלהט השנאה וההסתה שמלבה את התקשורת כבר שנים.
אני בכל אופן מאמין שיש לשמור על כבודו של אדם ורכושו.
השיפוט שלך את המתיישבים שנענו לממשלת ישראל והתיישבו בגוש קטיף לוקה בחסר, יש אימרה ''אין דנים אדם בשעת צערו'' ומי שנבגד ע''י ה''תומך'' הגדול ביותר לדידך אינו ראוי אפילו לטיפ טיפה של אמפטיה.
בקשר למשיחיות, אולי כדאי שתברר היטב את תזה הזו שאין לה בסיס, לפני שיבוא מישהוא אחר ויבנה תזה טובה יותר על פי אותן אמות מידה לוגיות שלך שכל החילוניים הם תומכי סמים ופורנו ומעודדים את המחבלים לפגוע בתושבי יש''ע לא בוחלים באלימות הקשה בטלויזיה שמעודדת את כלל האלימות במדינה!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

חד כתער ומכאיב כתער חד [חדש]
נמרוד   יום ד', 31/08/2005 שעה 19:03
בתגובה לעזני.נ
מדהימה אותי היכולת שלך למלא דפים במלל מבלי להעביר שום דבר. אני מחפש למה להגיב אך לא מוצא שום טיעון שסותר את דבריי, רק הבלים אמוציונליים ועוד ברוח ה''מגיע לי''. לא מגיע לך כלום ידידי ולכל מתיישב ניתנו אפשרויות בחירה במשך שנה, אפשרויות ש90 אחוז מתושבי מדינת ישראל היו מתים לקבל.
על כך שכל החילונים תומכי סמים ופורנו, בכלל לא אגיב אלא אודה לך שלא התיימרת או ניסית להסתתר מתחת לחזות שפויה ורצינית.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010