אנחנו מבינים שאתה ושכמותך מסיתים, מכלילים, שונאים וגם לא אחים... [חדש]
מוטי   יום ה', 18/08/2005 שעה 13:20
מי בכלל רוצה להיות אח שלך? ולמה אתה חושב שאתה הרוב במדינה?
35% נגד ההתנתקות=2.5 מליון יהודים חצי מהציבור היהודי....
ויש עוד המון שמאלנים ו/או מתנגדי ההתנתקות שמרגישים הרבה יותר קשורים אל המתנחלים מאשר אל השמאל הקיצוני שכמותך... ושמבינים וכן כואבים את כאבם.

מי שלא מסוגל להזדהות מבחינתי הוא לא ראוי למושג בן אנוש! רק אנשים אטומים ומפלצתיים לא מסוגלים לחבק ולהבין ולכאוב את כאבם של האנשים האלה...

ועכשיו למאמרך התגובות לפי הפסקאות בהתאמה: (נ.ב. אני אינני מתנחל אלא אחד מה-‏35%...)
1) לא ברחנו משיתוף פעולה, להפך! המתנחלים והציבור הימני(בעיקר הציוני דתי) הוא החלוץ ונושא הדגל של העזרה והאחווה עם אוכלוסיות חלשות בחברה, לך תשאל את תושבי נתיבות, אופקים, שדרות, לוד וכו' איזה ציבור באופן שיטתי בא לגור אצלם בשנים האחרונות ובא לסייע ברווחה וחינוך.
ב-‏15 השנים האחרונות קמו גרעיניים התיישבותיים ותורניים במקומות שציינתי כמו גם באילת, רמלה, שלא לדבר על מקומות אחרים שכבר קיימים מאז קום המדינה מהציבור הזה.
גם ממרכזי אוכלוסין לא נעדרנו, לא מראשל''צ ולא מת''א ולא מאשדוד ולא מחיפה.... רק אדם שונא לא רואה את אלה שלידו שנמצאים ושותפים לכל המהלכים ואומר שהם לא. מה אני לא גר במרכז הארץ? לא עושה מילואים לא משלפ מיסים? וכמוני לא נמצאים עוד מאות אלפים?
ציונות ובניה של המדינהבעשרות השנים האחרונות היא בעיקר אצלנו ויש מספיק אנשי שמאל הוגנים ואמיצים שאומרים זאת.
לך תברר בכל ארגוני החסד והמצוקה בישראל מי רוב המתנדבים שם... היית לאחרונה בשניידר? ראית את המתנדבים/ות שם? ובתי התמחוי שהציבור הזה הקים במדינה? ובקרנות להלוואות לנזקקים ללא ריבית? ואת האחוז שלנו בצבא לעומת האחוז היחסי במדינה?
אין לי לומר אלא שאתה רק שונא ושונא ומכליל ומכפיש....

נכון אצל הדתיים שבנו( בערך מליון מתוך השני מליון וחצי= הרוב שמתנגדים הם בעצם חילוניים) אלוהים הוא הריבון, אבל אלוה-ים הוא בעד המדינה לא נגד, אבל אתם גונבים ורומסים את הדמוקרטיה והשלטון והמדינה אז למה אתה מצפה?
חוץ מזה מה עם שמאלנים שכמוך שאמרו שלא יגרשו ערבים מביתם גם אם יתקבלו בהחלטות ממשלה?! אתה לא חושב שאתה צבוע?
לכל אחד יש את המוסר העליון שלו שמעל המדינה, גם לך וגם לי בתור דתי. אז לפחות אל תהיה צבוע....

''לעיתים מלווה ברצחנות גרידא''?-- ואצלכם מלווה בבוגדנות, בקריאות שרון,בגין רוצח, במעשי אלימות שמוצנעים בתקשורת, בגניבת הדמוקרטיה, בסרוב פקודה המוני(אומץ לסרב, זוכר?)
נכון שקל לשנוא את האחר באמצעות דמגוגיה? נכון?
וזה רק חלק קטן מהדברים שעשה השמאל... שאני אוסיף?

2) שקר וכזב.
א. אתם הקמתם קיבוצים רק לשמאל החילוני והשמאלני והאשכנזי...
ב. יש אצלנו מספיק ישובים של דתיים וחילוניים ואפילו של ימנים ושמאלנים....
נכון שיש לנו במה להשתפר בתחום הזה והמתנחלים קצת התבדלו אבל אתה משקר כשאתה אומר שהם מתבדלים לחלוטין ושאתם לא הקמתם ישובים על טהרתכם בלבד... חוץ מזה מה הם אשמים ששמאלנים קיצונים שכמוך לא מוכנים לגור מעבר לקו הירוק?
וכמו שהוכחתי לך מקודם הם מעורבים בכל תחומי העשייה במדינה- התיישבות,צבא, התנדבות, תעשיה, חקלאות וכו'...
אז איפה ההתבדלות?
גם במה שקשור לישיבות ההסדר- מה עם נח''ל בני המשקים של השמאל?
אתה לא מתבייש לשקר?

3)מי שלא מאמין במשיחיות של השמאל הוא נטש את הריאליזם הפוליטי? למה שאאמין במשיחיות שלך? ראינו כבר באוסלו לאן משיחיסטים שכמוך מובילים אותנו... מי שלא חושב כמוך הוא לא ריאליסט?
2.5 מליון איש חושבים שאתם לא ריאליסטים אז מה?
נכון שאנחנו מאמינים שזכותנו על האדמה ביש''ע בדיוק כמו שזכותנו בת''א וחיפה ואז מה אם אני חושב אחרת ממך? מי אתה שתכפיש אותי בגלל דעה פוליטית אחרת ממך? אתה אדון המדינה?

ביצים על פוליטיקאים? מה אתה נורמלי? אז זה לא אסטטי ולא בסדר.... אבל מה זה לעומת פיצוץ הגשרים שעמוס עוז ויוסי שריד הבטיחו לנו אם נגרש ערבים גם לפי החלטות המדינה?
אתה מחפש תירוצים עלובים כדי לשנוא....
ברור לכולם שגירוש אנשים מביתם לא יעבור בצורה חלקה, אף אחד לא יתקבל בפרחים... אז זרקו עליו ביצה... אז? זו סיבה לשנוא כ''כ את כולם ולהסית? בגלל זה אתה לא מזדהה עם משפחות שיקיריהם נרצחו בצבא או בפעולות טרור ושהיום מפונים מביתם?

4) הוצאנו רוצחים שפלים? נכון גולדשטיין ושות' המועטים, שקיימים באחוזים אפסיים לעומת רצחנות הערבים הם רוצחים שפלים ומתועבים אבל מדוע אתה מכליל ושונא אותי ועוד מאות אלפים ומליונים בגללם?
האם אנחנו תמכנו בזה? האם מעגלים רחבים של אלפים ועשרות אלפים ומאות אלפים של מתנחלים ו/או אנשי ימין תומכים בכך?
האם אתה גן שונא כך את ערביי ישראל שמעורבים ישירות ובעקיפין בכ''כ הרבה טרור נגד יהודים וישראלים?

והאם אני שונא ומכליל ומכפיש את הציבור שלך בגלל בוגדים שקמו מקום המדינה בקרב השמאל? בגלל רצח דה-האן ע''י השמאל? בגלל הסזון? בגלל שמקרבכם מוציאים עיניים לחיילים יחד עם פלסטינים?
בגלל עימותים בלתי פוסקים בין אנשי שמאל לחיילים בכפרי פלסטינים? בגלל שטלי פחימה הסבירה למחבלים מה כתוב במסמכים סודיים של צה''ל? בגלל שיש אצלכם ארגונים של סרוב? בגלל שיש בקרבכם כאלה שמצדיקים ונותנים תמיכה מוסרית לחמאס ולג'יהאד כי מבחינתם הם ''לוחמי חופש''? בגלל שיש בקרבכם כאלה שרוצים להביא לת''א וחיפה מליוני פלסטיים כי הם דורשים את זכות השיבה? בגלל שכמעט כל ראשי השמאל הודיעו שהחלטת גירוש של ערבים גם אם תעבור בהחלטת ממשלה ותעבור בחוק היא תגרום לכם לפוצץ גשרים ולסרב פקודה ולמנוע את זה בגופכם?

5)הדור שלנו הוא אכן מלח הארץ- בצבא, בהתיישבות ביש''ע ובעיירות הפיתוח, בחקלאות המפוארת, בכמויות המתנדבים העצומים שוטפים את המתנדבים בבתי החולים,בבתי התמחוי, במוסדות רווחה וכו'.
נכון שיש כאלה שהם לא, אבל מה איתכם אתם מושלמים? איפה אתם בצבא מבחינת הכמות היחסית שלכם בחברה? ובהתנדבויות השונות? ובעיירות הפיתוח?
אצלי במרכז הנוער בסדר? לא אונסים ורוצחים ושודדים כל יום? רק אל נוער המתנחלים אתה יודע להיטפל ולהסית?

6) נכון גם בשמאל וגם בימין נהרגו על הארץ והמדינה הזו. גם חברים שלי נהרגו בגבול לבנון על הגנת קיבוצי הסביבה וגם חברים שלך על הגנת הישובים ביש''ע.
אבל שוב אתה נוקט בהכללה ודמגוגיה...
ואתה זה שרואה את עצמך כאילו אתה זה הוא אדון המדינה שיודע מה הכי טוב ושכל השאר הם טיפשים בוגדים ורוצחים.

7) נאצים?בשמאל היו אלה שהחליטו ראשונים שהימין והמתנחלים והחיילים הם נאצים ופאשיסטים ומה לא.... לפחות אל תהיה צבוע!
חוץ מזה המתנחלים משרתים ביחידות הכי מובחרות בצבא, הם יקראו לבנים שלהם נאצים?
למה אתה מכניס מילים של מיעוט לפיותיהם של הרוב?
שלא לדבר על זה שבשעת גירוש אנשים מביתם ברור שייפלטו מילים לא לעניין, אתה מחפש למצוא איפה לשנוא ולא מתייחס למכלול....

רבנים שקוראים לסרוב פקודה? כמו 353 המרצים הפרופסורים והדוקטורים שחתומים על ''אומץ לסרב'' מלבד ממאות החיילים והקצינים? מדוע אתה צבוע?... האם אתה גם שונא ולא תזדהה עם משהו רע שיקרה לשמאל כי שם יש סרבנות? ו''רבנים'' שקוראים לסרוב פקודה ואף לפיצוץ גשרים ולהישכב מתחת המשאיות?

חוץ מזה שהרבנים שלנו שקראו לסירוב הפקודה הם מיעוט! והסרבנים שלנו לא עברו אפילו את המאה-מאתיים שבכלל מדובר לגרש אנשים מביתם ולא לשרת במקום זה ואחר...
שוב אתה נתלה באילנות סרק כדי למצוא צידוקים לשינאה והסתה...

8) אתה שלא מסוגל להביע הזדהות וכאב בשעה קשה זאת, אתה יצאת מכל מסלול נורמלי....
מה הקשר לצו אלוהי? כל אחד והאמונות שלו.. אתה תגיד לי למה להאמין?
הצו האלוקי+מרווח הפעולה שהוא נתן לאדם אלה ינצחו אלה דרכי הפעולה שלי ושל רבים ואם לא מוצא חן בעיניך סע לאיראן.. שם כולם חושבים אותו הדבר....

בקיצור: אל תקראו לנו אחים. עם אנשים כמותכם אנחנו לא רוצים שום קשר. לא חברים, לא שכנים, ודאי שלא אחים.

נ.ב. לאורך כל דבריך אני מבחין שאתה מערב פה הרבה בכל מה שקשור לדת ולאמונה אני השתדלתי לא לגעת בזה כ''כ מהסיבה שהמון חילוניים חושבים כמוני ומהסיבה שלהמון חילוניים חשובים גם חברון והר הבית והם מחוברים לתנ''ך ולאמונה בצורה זאת או אחרת, אז כך שאתה טועה ומטעה....
עוד סיבה היא שפשוט אתה כמו אחרון הקנאים והמסיתים ממש דורש עוד סוג של מלחמת אזרחים(שוב:אתה לא אח שלי) לא רק בין ימין ושמאל אלא בעיקר בין השמאל החילוני(להבדיל מהימין החילוני) לבין הימין הדתי(יש גם שמאל דתי אגב)- מלחמת דת זה הדבר האחרון שאנחנו צריכים במדינה הזאת...
אבל כנראה שלטומי לפיד שכמוך זה לא ממש משנה... העיקר לשנוא ולחרחר ריב ומדון...
העיקר להכפיש ולהסית....
אנחנו מבינים שאתה ושכמותך מסיתים, מכלילים, שונאים וגם לא אחים....
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

אנחנו מבינים שאתה ושכמותך מסיתים, מכלילים, שונאים וגם לא אחים... [חדש]
מוישל'ה   יום ד', 24/08/2005 שעה 12:21
בתגובה למוטי
הבעיה היא בסימנטיקה העדינה, כל אחד שרוצים להרחיק מהציבור שלך אתה קורא לו קומץ או מיעוט... האם זה מיעוט שצעד עם טלאים כתומים והרים ידיים? האם זהו קומץ שקרע את דגל ישראל וצעק הייל היטלר הייל שרון? האם זהו מיעוט שפגע בחיילי צה''ל על גג בית הכנסת בכפר דרום? או אולי מיעוט של רוצחי הדמוקרטיה יגאל עמיר, כהנא, גולדשטיין, עדן זדה ועוד רבים ולא טובים?
למה את מנכס לנו את החמאס והג'יהד, איפה בדיוק השמאל הביע תמיכה להם???
כהשמאל הוציא את אומץ לסרב זה היה נגד הפצצות ורציחות של פלשתנאים ולא כנגד הוצאתם מביתם וזה ההבדל.
תפסיקו לחשוב שכל השמאלנים מעדיפים את טובת הערבים על היהודים. פשוט אין לנו כוח למלחמות מיותרות, אנחנו רוצים לחיות ולחיות בשקט, אחד הדרכים שלנו לייצר את השקט הזה היא להתנתק מעזה
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

אנחנו מבינים שאתה ושכמותך מסיתים, מכלילים, שונאים וגם לא אחים... [חדש]
טובה   יום ה', 25/08/2005 שעה 6:53
בתגובה למוישל'ה
אכן, זהו בהחלט קומץ.לצערי התקשורת משרתת את עמדת השמאל כדי לצבוע את הציבור הדתי לאומי כולו בצבעים קיצוניים. למשל - היא דאגה להסתיר את העובדה שבהפגנה האחרונה לפני ההתנתקות היו לכל הפחות 250000 איש (לפי המספרים הרשמיים של משטרת ישראל) והראתה רק את ''קומץ'' הילדים בקדמת הבמה בכיכר רבין - בהעלימה את הרבבות הרבות שמילאו את כל הרחובות מסביב. תכניסו לכם את זה טוב טוב לראש - רוב רובו של הציבור הדתי לאומי הוא : שפוי, מעורה, לא אליטיסט, באמת ''מלח הארץ'' והשמאל באמצעות התקשורת עושים דה לגיטימציה של יותר ממחצית הרוב היהודי בארץ כדי להשליט דעות מסוכנות - הן מסוכנות לעתיד הבטחוני של המדינה - שלא לדבר על העתיד הערכי שלה. אני ממליצה לקרוא את ''חלוקת הארץ'' של ארי שביט ולראות שכל הגורמים בשמאל שמרואיינים שם הביעו את מורת רוחם והתנגדותם לאופי של תהליך ההתנתקות ולסיכונים הבטחוניים שלו - גם אם הסכימו להתנתק מעזה... נדמה לי גם - שלהביע עמדות נחרצות בעד החזרת כל השטחים כאשר מי ששולטים בשטח הפלשתיני הם החמאס והג'יהאד זה ממש לא אחראי ותורם מאוד לאגו שלהם ומעודד אותם לטבוח בנו עוד. אני ממליצה גם לקרוא את ''הצרה עם האיסלם'' ספר מאלף שנכתב על ידי מוסלמית.... בשורות טובות.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

אנחנו מבינים שאתה ושכמותך מסיתים, מכלילים, שונאים וגם לא אחים... [חדש]
מוטי   יום ה', 25/08/2005 שעה 20:48
בתגובה למוישל'ה
כן הם קומץ, כי אם הם לא קומץ אז גם אלה(מאות אגב) שכל שבוע מידי יום שישי מתעמתים עם כוחות צה''ל בלעין הם לא קומץ אלא הרוב.... וגם אלה שמביעים הזדהות עם פעולות הטרור של החמאס הם הרוב...
אגב-ראשי החמאס הודיעו שהשמאל נותן להם תמיכה רעיונית להמשיך בדרכם ושהם שואבים מהם עידוד...
אז מה אצל הימין המיעוט הוא בעצם הרוב ואצל השמאל הוא רק מיעוט????

חוץ משזה שההפך הוא הנכון, השמאל לא עומד בפני גירוש אנשים מביתם!! הימין והמתנחלים הם אלו שעומדים בפני קשיים עצומים, מה ציפית שהם יקבלו את החיילים בפרחים ונשיקות? אז ברור שיהיו שם כמה מקרים קשים....
השמאל לא הודיע שיפוצץ גשרים אם יגרשו ערבים??
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

אנחנו מבינים שאתה ושכמותך מסיתים, מכלילים, שונאים וגם לא אחים... [חדש]
כהנא, גולדשטיין, עדן זדה - ז''ל   יום א', 28/08/2005 שעה 18:28
בתגובה למוישל'ה
הם יהודים יותר טובים ממך !
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

אנחנו מבינים שאתה ושכמותך מסיתים, מכלילים, שונאים וגם לא אחים... [חדש]
איציק ש.   יום ג', 30/08/2005 שעה 5:36
בתגובה לכהנא, גולדשטיין, עדן זדה - ז''ל
הם רוצחים פשוטים. היות שרצחו ערבים אז על פי תפיסת העולם האנושית שלך הם אינם רוצחים.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010