(נכתב בתשובה לאורי קציר, 30/03/05 23:28)
למול או לא למול [חדש]
עידו   יום ה', 31/03/2005 שעה 22:00
בתגובה לאורי קציר
א. כמובן שאני מסכים - מילה לא תורמת מאומה מבחינת הבריאות, ואת זה אמרתי בהודעה המקורית. באותו האופן גם חוסר המילה אינו משנה. הנאה במין? קטונתי מלדעת.
ב. האקט עצמו של המילה אכן מסוכן, והטקס היהודי הברברי לא ממש נראה לי. לכן מלתי את בני בידי אורולוג מומחה (מהסוג שמתקן טעויות של מוהלים דתיים). ניתן למצוא פרטים באתר ''מילה טובה'', לא זוכר בדיוק את הכתובת אבל זה לא בעייה למצוא. הוא היה מצויין, אני הייתי נוכח בניתוח והילד החלים לחלוטין לאחר יומיים. היום התוצאה נראית 100 אחוז :-)
ג. למה באמת עשינו ברית מילה? שאלה מצויינת. אישתי לא רצתה, ואני גרסתי כי בן יהודי בישראל ייתקל בבעיות חברתיות, ודווקא בגילאים הרגישים. האם צדקתי? לא יודע. יש לנו חברים שכל שלושת בניהם לא נימולים, ימים יגידו מה היה עדיף. בכל אופן, אני כבן וגבר שמח שעברתי את המילה, ולא מרגיש נפגע מהנושא בכל צורה.
ד. אורי, מה דעתך לתרום לנו קצת בנושא הספורט? יש עניין ער בנושא, וכמה שאני נהנה לקרוא את המאמרים שלך, אני מבקש לאתגר אותך בנושא הזה. הסיבה שנזכרתי בזה היא שאני מוותר על תחילת המחצית השנייה במשחק של מכבי בשביל להגיב כאן...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

למול או לא למול [חדש]
אורי קציר   יום ה', 31/03/2005 שעה 22:22
בתגובה לעידו
באשר למילה, דעתי כדעתך. אגב, בדקתי את הנושא אישית ובהרחבה רבה לפני שנולד בננו. המסקנה שלי הייתה שמילה עלולה להזיק יותר מאשר להועיל ובהתאם לכך גם קיבלנו החלטה בנושא.

מה שנודע לספורט - בשמחה. בקרוב יופיע מאמר רלוונטי גם בהקשר זה. בינתיים, אתה מוזמן (כמו כל קורא כן) להגיב למאמר שפורסם זה עתה, ועוסק באישיותו המיוחדת של המחזאי הערבי הפרו-צינוי עזיז דומט.

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010