די לרב תרבותיות [חדש]
אבי   שבת, 12/02/2011 שעה 10:06
די לרב תרבותיות באירופה, מי שרוצה לחיות באירופה צריך להיות חילוני או נוצרי. לכן, אני מצפה מקמרון לרדוף את כל היהודים הדתיים בבריטניה ולסגור את כל בתי הכנסת. היהודים האלו ששורצים בכל רחבי אירופה ובארה''ב צריכים להבין שהמערב הוא נוצרי. שיקבלו את הדת הנוצרית או שיגורשו ממדינותיהם. בתי כנסת פוגעים והורסים את הנוף, התרבות והמסורת האירופאית. בכלל, היהודים האלו דורשים שיתנו להם לבצע כל מיני פעולות ברבריות כמו ברית מילה ושחיתה כשרה. צריך לאסור על הורים יהודים למול ולהטיל פגם בתינוק רך שאין לו כל בחירה בנושא. לגבי שחיתה כשרה, הדבר הרי ברור, זוהי אחת מצורת ההריגה הכואבות והאכזריות ביותר של בעלי חיים והיא משולה להתעללות בבעלי חיים, לכן יש לאסור שחיתה כשרה ולרדוף אחרי כל השוחתים היהודים ומי שאוכל כשר באירופה ובארה''ב.
אני כבר לא רוצה לדבר על זה שהיהודים החוצפנים האלו, מתעקשים לדבר את שפתם ולא להיתמע בשפה המקומית, לגור בשכונות של יהודים והכי גרוע מתעקשים להתחתן רק בינם לבין עצמם, כי מבחינתם להתחתן עם בן המקום בו הם גרים נחשב להתבוללות ולחטא דתי.
די לרב תרבותיות, כן לרדיפת יהודים ויהדות בכל ארצות המערב.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

שחיטה כותבים ב-ט [חדש]
SilentMike   שבת, 12/02/2011 שעה 16:54
בתגובה לאבי
אתר אישי
ולא מדובר על שחיטה. מדובר על זה:

[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

די לרב תרבותיות [חדש]
מיכאל   יום א', 13/02/2011 שעה 23:44
בתגובה לאבי
הצפייה הינה על אחריות הגולש - לאתרים אלו המראה אינו משובב.

יש הבדל קטן בין שחיטה כשרה לבין זו שלא.

זו שחיטה לעניין
וזו ח'אלאל במובהק
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

די לרב תרבותיות [חדש]
אבי   יום ב', 14/02/2011 שעה 17:51
בתגובה למיכאל
בחלק ממדינות אירופה כמו שבדיה, צרפת, דנמרק, פינלנד, אוסטריה, איסלנד, נורבגיה ושוויץ, אסור לשחוט חיה בעודה בחיים ובהכרה, ולכן שחיטה כשרה יהודית או מוסלמית, אסורה בכמות מסחרית. בניגוד לצריכה פרטית בה היא מותרת. בגרמניה יש ויכוח ודיון ציבורי בנושא. בחלקים אחרים במערב, סוג שחיטה זו של הרג חיה בעודה בחיים הוא מותר גם בכמויות מסחריות, אך נתון לויכוח.
בכל מקרה, בכל המדינות מתירים ליהודים בביתם התנהגות שנתפסת כברברית, ומנוגדת לתרבות ולדת המקומית, זאת כחלק מתפיסה רב תרבותית של חופש האמונה והדת. אולי רב תרבותיות היא אינה תפיסה שלילית כל כך?
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

די לרב תרבותיות [חדש]
חיים   יום ג', 15/03/2011 שעה 19:27
בתגובה לאבי
ויבוא קמרון(אנטיוכוס אפיפנס) ויצו על היהודים לבל יעבדו את אלוהיהם, לבל ימולו את בשרם וישחטו בשחיטה כשרה את בהמותיהם וישם על היהודים עוד גזרות רעות כהנה וכהנה ואז יקום גואל ליהודים בשם מתיתיהו ובניו וימרדו במלכות הרשעה והשאר עוד יסופר בתולדות ישראל וגו'
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חזור לדיון]
מאמר אורח צור קשר על האתר חזור לעמוד הראשי קישורים תנאי שימוש אקסטרה תיק העיתונות של אפלטון
RSS כל הדיונים המתמשכים ספר אורחים עזרה טכנית לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה מקלדת וירטואלית ארכיון חפש באתר
כל הזכויות שמורות © אורי קציר 2004-2010