מחווה של חסד
יום ה', 15/12/2011 שעה 1:12
נתחיל מהסוף: המופע המשותף של רחל שפירא ורוחמה רז הוא עונג צרוף. שתי הנשים המוכשרות הללו, שמאחוריהן לא מעט קלאסיקות שנכנסו לפנתיאון העברי, מעלות ערב שקט, שבו האחת מספרת אנקדוטות על השירים ומה שמאחוריהם והאחרת מציגה אותם לקהל בלבוש מוסיקלי ובקול שכבר זיכה אותה לפני שנים בתואר ''הזמיר הירושלמי''. הערב הזה נותן כבוד בלתי רגיל לטקסט, משני הצדדים. זהו סוג אחר של מופע, אנטיתזה לכל היוסי גיספנים והדודו אהרונים למיניהם, שמבקשים להרקיד קהל בור במלים מטופשות ובלחנים חסרי השראה. כשלעצמי, הייתי שמח לראות עוד הופעות רבות מסוג זה, שמדברות לקהל לא פחות רגיש והרבה יותר אינטליגנטי מהממוצע. עד אז, לא נותר אלא לראות את מה שהשתיים האלה רוקחות לנו יחדיו: קברט ארצישראלי רגיש ומשובח. אין לנו יוצרות רבות מסוג זה וזמרות רבות כאלה. מומלץ בחום.
גברותי ורבותי, מהפך: נמצא מופע שנותן כבוד לטקסט. לא סתם לטקסט, אלא למשוררת. לא סתם למשוררת, אלא ליוצרת מופלאה כרחל שפירא. ולא, המופע הזה אינו עוד אסופה של שירים שהמשותף להם הוא היוצר (או במקרה הזה, היוצרת), אלא מופע שבו המשוררת נוטל חלק פעיל והמבצעת יודעת היטב לקחת צעד אחורה, להעניק את כל הכבוד הראוי ליצירות שהיא מביאה ולהעניק את הפרשנות האישית שלה לכל אחת ואחת מהן.

הזמרת שעליה אני מדבר כאן היא רוחמה רז. המופע הוא ערב משותף של רז ושפירא, שהבכורה שלו – בסיבוב הזה – הועלתה השבוע במועדון ''זאפה'' בהרצליה. הגעתי מוקדם, כדי לתפוס מקום טוב, בעיקר בגלל העובדה שבת לווייתי באותו ערב לא הייתה אשתי החוקית אלא ילדה בת שבע, שרוחמה רז היא הזמרת המועדפת עליה (אני יכול להבטיח לכם שלא תמצאו רבות כאלה בארץ, ולא בגלל שרוחמה רז אינה ראויה לכך, אלא בגלל הפשע התרבותי שאנו מבצעים כשאיננו מנחילים את הקלאסיקה של התרבות העברית לילדינו ומניחים להם לטבוע בשלוליות עכורות ודלוחות של מוסיקה ירודה עם טקסטים שלעתים אני תוהה אם מחבריהם הם אנאלפביתים או סתם עילגים). בגלל גובהה הצנוע של הפספוסית הנמרצת, היינו חייבים לתפוס מקום צמוד לבמה.

ערב רגיש המשלב שירה ועוד שירה. משמאל: רחל שפירא, רוחמה רז, אורון לאור.

ההופעה הייתה מינימליסטית באופייה ומותאמת בדיוק לסוג המוזיקה שבוצע בה: פסנתרן, גיטריסט וזמרת. לא יותר, לא פחות. בדיוק מה שצריך כדי להשאיר את השירים חשופים דיים כדי שכל אחד מהצופים יוכל גם לשמוע את המילים ולא לטבוע בעיבודים עמוסי צלילים, מורכבים ומסובכים מדי. רחל שפירא סיפרה את הסיפורים שמאחורי השירים; רוחמה רז הציגה את הטקסט פלוס הלחן, בסיועם הפעיל של גלעד שפירא (פסנתר) ואורון לאור (גיטרה ושירה). לזכות שפירא, שגם ביצע את העיבודים והיה אחראי על הניהול המוסיקלי של הערב, ייאמר שהתאים לשירים לבוש הולם, שלא הסתיר את יפי הטקסט ואיפשר לזמרת – שקולה הוא עדיין אחד הצלולים שיש בארץ, בצוותא עם זה של אחינועם ניני – להעביר את הניואנס המיוחד של כל מילה ומילה. אורון לאור השלים מצוין, בפריטה מצויינת על המיתרים ובליווי ווקאלי סולידי ביותר.

רחל שפירא עצמה היא קלאסיקנית, שעשרות משיריה כבר מצאו את דרכם אל פנתיאון הנצח של הזמר העברי. בהתאם לכך, הייתה תוכנית הערב משובצת בחלק גדול מהשירים הללו: ''אדבר אתך'', ''דרישת שלום'', ''זה שנולד ליד הים'', ''חלומות'', ''כמו צמח בר'', ''למדני את השיר הפשוט'', ''מגבוה'', ''עוד יום'', ''נחמה'', ''ציפור בגשם'', ''רק אתמול'', ''שיר של יום חולין'', ''בראשית'', ''הגן הבלעדי'', מה לא.

היא תהתה על הרגע ההוא, בו פתח המלחין יאיר רוזנבלום, באופן כמעט מקרי, את חוברת הזיכרון שהפיקו בקיבוץ שפיים לזכר בן כיתתה של שפירא, אלדד (דדי) קרוק, חוברת שבה נכלל הטקסט של ''מה אברך''. היא ניסתה לפענח את השניות ההן, בהן תפס רוזנבלום שהמבנה של השיר, המקצב והמצלול הפנימי שלו, מתאימים להלחנה. היא סיפרה כיצד השתדך הלחן של רוזנבלום לנגינת החליל של בן שפיים אחר, שהיה במקרה חבר בלהקת חיל הים שביצעה את השיר ההוא. היא תיארה את בקשתה של רבקה זוהר, המבצעת המקורית של השיר המרגש הזה (כסולנית להקת חיל הים), לשנות את מילותיו האחרונות של השיר (''לא עוד יברכוהו, לא עוד יבורך'') באופן המתאים יותר לתפיסתה של זוהר את המצב כיום, את סירובה שלה (בנימוק שהשיר שייך לאלדד ז''ל ולא לאיש מלבדו) ואת הסכמתה של זוהר לשיר לסוף את הנוסח המקורי (לאחר שהסבירה כי משפחות נופלים הבהירו לה שהשיר משרה עליה תחושה חיובית יותר.

בכלל, שפירא היא מורדת לא קטנה בתפיסה שאלוהים הוא רחום וחנון. את ''בראשית'' של דון מקלין היא תופסת כשיר מחאה, ובהתאם לכך גם תרגמה אותו לעברית. המחאה באה לידי ביטוי בפזמון החוזר (''התעצמנו מאז, התעצמנו מאז/ וכבשנו כסא וגם נזר/ התעצמנו מאז, לילדינו בלבד/ רק להם לא היינו לעזר''), שמסכם את התיאור המרהיב של בריאת העולם. שפירא סיפרה בפליאה כיצד שמעה את מקלין מתאר בהופעתו את עצמו כזמר סולידי ולא-יומרני, בשונה מדמותו המקורית בעיני רוחה כזמר מחאה. במידה מסוימת הפתיעה אותי הציפייה הזו שלה, משום שגם אני לא פירשתי מעולם את הטקסט הזה כמחאתי. לעניות דעתי, דון מקלין פשוט הביע צער על בני האדם המחריבים את העולם המופלא שבו הם חיים - וככל שהבנתי מגעת, צער ומחאה אינן מלים בעלות משמעות זהה.

ועם זאת, אחת המילים שחזרו שוב ושוב בסיפוריה של שפירא היא ''חסד''. היא סיפרה על תקרית לה הייתה עדה: אישה שגידפה את הערבים באשר הם שם, ראתה לפתע משפחה ערבית עוברת בסמוך, כשכל הורה נושא עימו פעוט על ידיו ואחרי הארבעה מדדה פעוט שלישי ודורש בבכי לקבל גם הוא יחס דומה; לפתע, קמה האישה ממקומה, גחנה אל הזאטוט, ערסלה את בן השלוש בידיה וליוותה כך את הוריו הממהרים; כשחזרה, זכתה לקבל נשיקה מידי נערה ערביה שעד אז ישבה לידה והחרישה נוכח גידופיה של האישה את העם ממנו באה. מבחינת שפירא, תקרית כזו יכולה להוות אות ועדות לשינוי החיובי שעוברת נפש האדם כשהיא קולטת את הגירוי הנכון. אני לא בטוח שאני מאמין בחום האנושי ברמה הזאת, אבל הייתי שמח להיות מופתע לטובה מדי פעם.

כאמור, הבחירה ברוחמה רז כפרשנית האולטימטיבית של שירי שפירא היא כמעט מתבקשת. רז, כמוה כשפירא, היא מבצעת סולידית, בגובה העיניים, שבקולה הצלול והרך מעניקה את הכבוד הראוי לכל מילה ומילה. אני מעריך שהיא יכולה למתוח את הקול שלה בוויבראטו ארוך על קטעים ליריים בשירים, אבל היא נמנעת מכך. עם הרפרטואר העשיר שלה ועם איכויותיה המוכחות, אין לה שום סיבה לצאת מגדרה כדי להרשים קהל באופן בלתי-טבעי. ואחד הדברים היפים אצלה הוא הקשר שלה עם הקהל, שהוא לחלוטין בגובה העיניים. היא לא מאנפפת פראזות מלאכותיות, עבשות ומאוסות נוסח ''אני אוהבת את כולכם'', שמאפיין דור שלם של פרפורמרים-אינסטנט שרואים בהצהרות האלה אמצעי לרכישת אהדה מקהל. נהפוך הוא. היא משתלבת מצוין במסר הכללי של הערב: הגשה אינטימית ורגישה של טקסט כתוב היטב שיכול לגעת במיתרי הלב הרבה יותר מכל ערימת להיטים עכשווית או סמול-טוק מלאכותי.

רגע מרגש לילדה עם חלומות. סהר ורוחמה ב''בארץ אהבתי''.

היכרותן של השתיים ארוכה ופורייה. יחסיהן החלו בתקופה בה העבירה שפירא את ''אגדת שלושה וארבעה'' לצוות הווי צנחנים, שרז הייתה הסולנית שלו. מאז ביצעה רז עשרות שירים נוספים של שפירא, בהם ''בזכותם'' (כסולנית צוות ההווי), ''בחופשתו'', ''זה יכול להיות אביב'', ''מקרוב'', ''שריטה'', ''אל תתעלם'', ''אף עצם רעה'', ''אתה יקר לי'' ורבים אחרים. הבת שלי, אותה אחת שנכחה איתי בהופעה, הולכת לישון כבר שנים עם ''יערית'' מלא הקסם, שיר פסטיבל ילדים שאני מכיר עוד מילדותי הרחוקה. שלא לדבר על קלאסיקות של ממש. כשביצעה רז את ''שיר של יום חולין'' הצטרף אליה הקהל באהדה רבה. המילים הנוגעות ללה, על האישה המחפשת מסילות אל ליבו של אהובה, מתקשרות לסיטואציה שכמעט כל אדם שנוכח באולם עבר על בשרו. כששרה את ''כמו צמח בר'' – אולי השיר המזוהה ביותר עם יצירתה הרגישה של שפירא – רטטו כמה מיתרים בלבבות.

בערב הזה היו גם כמה נגיעות אישיות. רז ביצעה שיר חדש יחסית, ''כלה'', שכתבה שפירא והלחין קובי אפללו. שפירא הוסיפה בצחוק שבהיות יצירתה מזוהה עם ימי זיכרון דווקא, היא דווקא שמחה לכלול שיר שלה ב''אגף השמחות''. רז סיפרה שאת השיר הזה ביצעה בחתונת בתה ובחתונה של צעירה וספת. שתי הבחורות נכחו ב''זאפה'' באותו ערב. ''כלה'' הוא השיר היחיד באותו ערב שבוצע פעמיים, כשהפעם השנייה ניתנה כהדרן.

החוויה האישית שלי חרגה מעט מהיותי חובב מובהק של העשייה האמנותית של השתיים. כאמור, לאותו ערב נטלתי עמי את סהר הקטנה, שהתכוננה אליו כאל מבצע צבאי. היא גזרה על עצמה משמעת יוצאת דופן, הסכימה לשנת צהריים ארוכה כדי לצבור אנרגיה לשעות הערב, התחייבה לקום למחרת לבית הספר בלי טענות ומענות ואפילו גירדה ממקום כלשהו דפדפת צהובה ועט כדי להשיג חתימות (מה שלא עלה בידה). היא הכירה ושרה את מילותיהם של שמונים אחוז מהשירים לפחות (למרות שההתמחות שלה היא דווקא בשירי להקות צבאיות) וסחטה תדהמה אמיתית מרז כשהודתה שהיא מכירה גם היטב את מילות ''אגדת שלושה וארבעה'', שיר שרק לעתים נדירות מושמע במקומותינו (ושהיא קצת התביישה לשיר באותו מעמד). לבסוף, לאחר היסוס שנמשך כמה שניות, הצטרפה ל''בארץ אהבתי'' על הבמה לצד רוחמה. זו האחרונה, שראתה ששפתי הילדה מדובבות את המלים במדויק, נטלה את המיקרופון של שפירא והגישה לה אותו. רז אולי אינה מודעת לכך, אבל היא הפכה ילדה בת שבע ממודיעין לאדם המאושר ביותר בארץ באותו לילה.

סהר נולדה, כמו הדוד סם, בארבעה ביולי. ביום העצמאות האחרון כמה שבועות לפני יום הולדתה השביעי, שאלתי אותה אם יש מתנה שחשובה לה במיוחד. היא ביקשה להקליט דואט עם רוחמה רז, ועדיף שזה יהיה ''אי שם בבקעה''. אמרתי לה בעדינות שאין לי כל כוונה להטריד זמרת עסוקה בבקשה כזו. סוכם שהיא תקליט שני שירים שלה באולפן. הסולואים שנבחרו היו ''בארץ אהבתי'' ו''ההר הירוק''. זו הייתה טבילת האש האולפנית של הזמרת הצעירה. התאריך הבא כבר חרות אצלה בזיכרון: 30 במרץ 2012. רוחמה רז מתארחת במופע של דודו זכאי המוקדש לשירי מרדכי זעירא ועלי מוהר. המופע בקיבוץ עין השופט. כבר קנינו כרטיסים. נשבע לכם.[פרסם תגובה חדשה]   [קישור ישיר למאמר זה]   [קפל תגובות]   [פרוס תגובות]            

 
נהדר [חדש]
עדו   יום ה', 15/12/2011 שעה 18:37
ולחשוב שהייתי בטוח שאני היחידי המועדון המעריצים הזה.
חוויה מדהימה לילדה. ידוע לך אם יהיו עוד הופעות כאלו בזאפה או במקום אחר?
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

נהדר [חדש]
אורי קציר   יום ה', 15/12/2011 שעה 19:18
בתגובה לעדו
אין לי שמץ של מושג. ההופעה הבאה שאני יודע עליה תהיה ביוני 2012 בעין השופט. אבל ברור לי שעד אז תהיינה נוספות. מציע שתעקוב אחרי הפייסבוק שלה. בדרך כלל יש שם עדכונים שוטפים על ההופעות.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

beige hermes bags [חדש]
  שבת, 17/05/2014 שעה 8:57
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes shop k?ln kalk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ה', 05/06/2014 שעה 15:17
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes sale singapore Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 8:24
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes qatar Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

avqzzq@gmail.com [חדש]
gucci vs louis vuitton belt   יום ה', 12/06/2014 שעה 10:44
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes shop m?nchen Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

avqzzq@gmail.com [חדש]
louis vuitton beach bag   יום ה', 12/06/2014 שעה 19:26
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes paketshop frankfurt bornheim Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

cjcwhjkioqb@gmail.com [חדש]
genuine louis vuitton bags   יום ו', 13/06/2014 שעה 10:04
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
louis vuitton alma bag inside Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

cjcwhjkioqb@gmail.com [חדש]
louis vuitton dress   יום ו', 13/06/2014 שעה 18:49
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
cheap louis vuitton replica handbags from china Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

pjkcudkzw@gmail.com [חדש]
cheap louis vuitton wallet   שבת, 14/06/2014 שעה 4:25
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
louis vuitton tie replica Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

pjkcudkzw@gmail.com [חדש]
louis vuitton gucci men boots   שבת, 14/06/2014 שעה 4:52
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
louis vuitton bags from china Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

pjkcudkzw@gmail.com [חדש]
louis vuitton mens gucci sandals   שבת, 14/06/2014 שעה 6:25
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
louis vuitton belt cheap china Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

pjkcudkzw@gmail.com [חדש]
who sells louis vuitton handbags   שבת, 14/06/2014 שעה 7:56
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
louis vuitton jeans Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

lkjqqo@gmail.com [חדש]
mbt shoes discontinued uk   יום ג', 17/06/2014 שעה 1:03
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes online uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

lkjqqo@gmail.com [חדש]
mbt shoes uk debenhams   יום ג', 17/06/2014 שעה 2:42
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes reviews Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

lkjqqo@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ג', 17/06/2014 שעה 3:32
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes temple bar Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

lkjqqo@gmail.com [חדש]
mbt schuhe outlet 46   יום ג', 17/06/2014 שעה 5:01
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
cheap mbt shoes usa Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

kxvnqzeiv@gmail.com [חדש]
cheap bags of candy   יום ד', 18/06/2014 שעה 12:46
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes outlet canada Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

kxvnqzeiv@gmail.com [חדש]
hermes bags polska   יום ד', 18/06/2014 שעה 18:42
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes paket ungarn Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xpowcvlbars@gmail.com [חדש]
hermes lindy   שבת, 21/06/2014 שעה 10:35
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes handbag stamp Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xpowcvlbars@gmail.com [חדש]
finland hermes handbags   יום א', 22/06/2014 שעה 3:51
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes xs paket versenden Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

nxqjismkcj@gmail.com [חדש]
hermes delivery phone number   שבת, 28/06/2014 שעה 2:09
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
paket nach italien mit hermes Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

eabqijlf@gmail.com [חדש]
cheap replica hermes birkin bags   שבת, 28/06/2014 שעה 17:25
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
buy hermes birkin tokyo Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

eabqijlf@gmail.com [חדש]
hermes kelly 28   יום ב', 30/06/2014 שעה 22:19
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes shop m?nchengladbach windberg Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jvfihykyrwr@gmail.com [חדש]
hermes bags replica   יום ד', 02/07/2014 שעה 15:39
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes shop ulm wiblingen Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jvfihykyrwr@gmail.com [חדש]
buy hermes bags   יום ד', 02/07/2014 שעה 17:09
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes bags polyvore Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jvfihykyrwr@gmail.com [חדש]
hermes black purse   יום ד', 02/07/2014 שעה 23:07
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes kelly bag photos Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

eabqijlf@gmail.com [חדש]
2013 hermes handbags   יום ה', 03/07/2014 שעה 4:47
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes kelly bag price 2011 Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jvfihykyrwr@gmail.com [חדש]
hermes handbags germany   יום ה', 03/07/2014 שעה 4:58
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
purseforum hermes scarves 2012 Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jgttmvldbgb@gmail.com [חדש]
MBT Ema Shoes   יום ה', 07/08/2014 שעה 12:58
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt schuhe mahuta black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jgttmvldbgb@gmail.com [חדש]
mbt sandals   יום ה', 07/08/2014 שעה 13:10
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes in uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jgttmvldbgb@gmail.com [חדש]
mbt kisumu   יום ה', 07/08/2014 שעה 14:35
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt training shoes uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jgttmvldbgb@gmail.com [חדש]
MBT Baridi Shoes   יום ה', 07/08/2014 שעה 14:41
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes reviews Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wqzqntvqvvl@gmail.com [חדש]
MBT Barabara Shoes   יום ג', 12/08/2014 שעה 6:16
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes online sale Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wqzqntvqvvl@gmail.com [חדש]
MBT Tembea Shoes   יום ג', 12/08/2014 שעה 10:33
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt kimondo gtx men's shoes black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wqzqntvqvvl@gmail.com [חדש]
MBT Tupu Shoes   יום ג', 12/08/2014 שעה 12:29
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoe repair uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wqzqntvqvvl@gmail.com [חדש]
MBT Kipimo Shoes   יום ג', 12/08/2014 שעה 20:38
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes for nurses Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

laylfi@gmail.com [חדש]
blue hermes bags   שבת, 16/08/2014 שעה 7:14
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes bag outlet online Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

laylfi@gmail.com [חדש]
hermes kelly bags   שבת, 16/08/2014 שעה 9:30
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes online shop hk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xfgkcqcjbp@gmail.com [חדש]
cheap mbt shoes   שבת, 16/08/2014 שעה 10:07
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes for running Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xfgkcqcjbp@gmail.com [חדש]
authentic mbt shoes sale   שבת, 16/08/2014 שעה 10:35
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes uk london Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xfgkcqcjbp@gmail.com [חדש]
MBT Panda Shoes   שבת, 16/08/2014 שעה 11:29
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes uk oxford street Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xfgkcqcjbp@gmail.com [חדש]
MBT Baridi Shoes   שבת, 16/08/2014 שעה 12:35
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt schuhe saba red Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

laylfi@gmail.com [חדש]
wholesale louis vuitton handbags china   שבת, 16/08/2014 שעה 17:36
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
authentic hermes bags price list Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

laylfi@gmail.com [חדש]
hermes outlet online shopping   שבת, 16/08/2014 שעה 17:51
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes bags replica china Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

rjpraqd@gmail.com [חדש]
Facebook   יום ב', 15/09/2014 שעה 3:00
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

yhkive@gmail.com [חדש]
mbt shoes online for sale   יום ו', 19/09/2014 שעה 17:21
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes houston Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

yhkive@gmail.com [חדש]
mbt outlet shoes   יום ו', 19/09/2014 שעה 23:43
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes sale ebay Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

yhkive@gmail.com [חדש]
mbt shoes sale   יום ו', 19/09/2014 שעה 23:43
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt schuhe nama black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

yhkive@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 20/09/2014 שעה 5:28
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes online shop Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

off-white hermes [חדש]
  שבת, 17/05/2014 שעה 9:23
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes shop weimar Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 20:31
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes orlando Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 0:31
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt schuhe tano black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 1:21
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes mens black wall street Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 4:39
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes usa Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

tedeuboolu@gmail.com [חדש]
hermes bags birkin price   יום ד', 11/06/2014 שעה 1:44
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes toolbox 20 purse forum Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

cjcwhjkioqb@gmail.com [חדש]
louis vuitton polo shirt   יום ו', 13/06/2014 שעה 10:31
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
louis vuitton designer shoes Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

cjcwhjkioqb@gmail.com [חדש]
louis vuitton men   יום ו', 13/06/2014 שעה 19:45
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
louis vuitton zipper replacement cost Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

pjkcudkzw@gmail.com [חדש]
louis vuitton bags purses   שבת, 14/06/2014 שעה 1:25
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
louis vuitton authentic Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

pjkcudkzw@gmail.com [חדש]
louis vuitton computer bag   שבת, 14/06/2014 שעה 3:25
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
louis vuitton pattern Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

lkjqqo@gmail.com [חדש]
mbt shoes discount uk   יום ג', 17/06/2014 שעה 2:00
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes coventry uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

lkjqqo@gmail.com [חדש]
MBT Shoes Nafasi   יום ג', 17/06/2014 שעה 4:30
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes new york city Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jvfihykyrwr@gmail.com [חדש]
hermes birkin 50cm handbags   יום ד', 02/07/2014 שעה 14:57
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes bag cake design Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jvfihykyrwr@gmail.com [חדש]
hermes birkin replica usa   יום ד', 02/07/2014 שעה 16:59
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
buy hermes wallet Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jgttmvldbgb@gmail.com [חדש]
MBT Panda Shoes   יום ה', 07/08/2014 שעה 18:29
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes for nurses Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jgttmvldbgb@gmail.com [חדש]
MBT Barabara Shoes   יום ה', 07/08/2014 שעה 22:08
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes houston Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wqzqntvqvvl@gmail.com [חדש]
MBT Karibu Shoes   יום ג', 12/08/2014 שעה 11:43
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes work Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wqzqntvqvvl@gmail.com [חדש]
MBT Fora Shoes   יום ג', 12/08/2014 שעה 13:01
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes paypal Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

laylfi@gmail.com [חדש]
hermes spain   שבת, 16/08/2014 שעה 9:12
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes paketshop trudering ?ffnungszeiten Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xfgkcqcjbp@gmail.com [חדש]
MBT Panda Shoes   שבת, 16/08/2014 שעה 11:45
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt schuhe voi black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xfgkcqcjbp@gmail.com [חדש]
MBT Unono Shoes   שבת, 16/08/2014 שעה 13:07
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes discount free shipping Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

laylfi@gmail.com [חדש]
hermes handbags czech   שבת, 16/08/2014 שעה 15:22
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes deutschland Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

yhkive@gmail.com [חדש]
mbt shoes cleanrance   שבת, 20/09/2014 שעה 5:28
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes ari black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

yhkive@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   שבת, 20/09/2014 שעה 6:00
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes online usa Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

2014 hermes [חדש]
  יום א', 18/05/2014 שעה 2:26
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes shop venloer stra?e k?ln Post Reply
2014 hermes http://www.elbirk.com/images/2014-hermes-bags-and-he...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 5:28
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes york Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום א', 08/06/2014 שעה 1:32
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes in india Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

avqzzq@gmail.com [חדש]
louis vuitton keychain wallet   יום ה', 12/06/2014 שעה 13:46
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
hermes collier de chien belt 75 Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

pjkcudkzw@gmail.com [חדש]
louis vuitton shirts   שבת, 14/06/2014 שעה 4:36
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
louis vuitton neverfull gm m40157 Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

pjkcudkzw@gmail.com [חדש]
louis vuitton stephen sprouse   שבת, 14/06/2014 שעה 7:29
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
louis vuitton kanye west Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

lkjqqo@gmail.com [חדש]
mbt shoes shuguli gtx black   יום ג', 17/06/2014 שעה 0:33
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes for cheap Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

lkjqqo@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ג', 17/06/2014 שעה 2:55
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes manchester uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jvfihykyrwr@gmail.com [חדש]
hermes regensburg   יום ד', 02/07/2014 שעה 23:59
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
hermes birkin bag 35 preis Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jvfihykyrwr@gmail.com [חדש]
sale replica online shop   יום ה', 03/07/2014 שעה 3:17
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
vintage hermes belt help needed Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jgttmvldbgb@gmail.com [חדש]
MBT Barabara Shoes   יום ה', 07/08/2014 שעה 18:57
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes manchester uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jgttmvldbgb@gmail.com [חדש]
MBT Panda Shoes   יום ה', 07/08/2014 שעה 19:37
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes on sale canada Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wqzqntvqvvl@gmail.com [חדש]
MBT Kipimo Shoes   יום ג', 12/08/2014 שעה 17:58
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
cheap mbt womens shoes Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wqzqntvqvvl@gmail.com [חדש]
MBT Tupu Shoes   יום ג', 12/08/2014 שעה 20:42
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes dublin ireland Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xfgkcqcjbp@gmail.com [חדש]
MBT Goti Women Black Shoes   שבת, 16/08/2014 שעה 5:03
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes uk retailers Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xfgkcqcjbp@gmail.com [חדש]
mbt shoes clothing   שבת, 16/08/2014 שעה 7:38
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes uk oxford street Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

laylfi@gmail.com [חדש]
hermes belt price in india   שבת, 16/08/2014 שעה 10:04
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
hermes bags online Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

laylfi@gmail.com [חדש]
cheap handbags on sale   שבת, 16/08/2014 שעה 18:05
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
hermes uk prices Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

yhkive@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   שבת, 20/09/2014 שעה 4:48
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes discount Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

yhkive@gmail.com [חדש]
mbt shoes size table   שבת, 20/09/2014 שעה 5:28
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
where to buy mbt shoes online Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

orange hermes [חדש]
  יום ג', 20/05/2014 שעה 4:21
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes kelly bag with zipper Post Reply
orange hermes http://www.acetiumusa.com/images/hermes-bags-online-...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ה', 05/06/2014 שעה 21:28
בתגובה לtimirjhkmj@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes buy Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   יום ו', 06/06/2014 שעה 14:51
בתגובה לtimirjhkmj@gmail.com
אתר אישי
stockists of mbt shoes in the uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום א', 08/06/2014 שעה 1:52
בתגובה לtimirjhkmj@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes heel pain Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Ema Shoes [חדש]
  יום ו', 30/05/2014 שעה 23:47
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes discontinued Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ה', 05/06/2014 שעה 23:27
בתגובה לqrqgjqk@gmail.com
אתר אישי
mbt schuhe tabia black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Panda Shoes [חדש]
  שבת, 31/05/2014 שעה 2:47
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes sale in london Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 19:58
בתגובה לqrqgjqk@gmail.com
אתר אישי
mbt schuhe sport black damen Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 23:49
בתגובה לqrqgjqk@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes newcastle upon tyne Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes outlet [חדש]
  יום ו', 06/06/2014 שעה 12:39
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes malta Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes outlet [חדש]
  שבת, 07/06/2014 שעה 3:56
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
resole mbt shoes uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes outlet [חדש]
  שבת, 07/06/2014 שעה 17:01
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
swiss masai mbt Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes bags outlet [חדש]
  יום ג', 10/06/2014 שעה 21:14
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes stamp purse forum Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

louis vuitton shoulder bag [חדש]
  יום ה', 12/06/2014 שעה 11:30
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes shop 51147 Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

louis vuitton china [חדש]
  יום ה', 12/06/2014 שעה 16:17
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
buy empty hermes box Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

louis vuitton mens bag [חדש]
  יום ו', 13/06/2014 שעה 8:04
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
louis vuitton neverfull gm price Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

louis vuitton gucci baby [חדש]
  שבת, 14/06/2014 שעה 1:53
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
gucci boston bag vs louis vuitton speedy Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

louis vuitton handbag prices [חדש]
  שבת, 14/06/2014 שעה 5:30
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
louis vuitton purses saks Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

speedy 35 louis vuitton [חדש]
  שבת, 14/06/2014 שעה 6:14
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
louis vuitton 2011 handbags Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

louis vuitton crossbody [חדש]
  שבת, 14/06/2014 שעה 7:59
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
louis vuitton 2011 Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes uk buy [חדש]
  יום ג', 17/06/2014 שעה 0:32
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes new york city Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Shoes Men Boost [חדש]
  יום ג', 17/06/2014 שעה 1:36
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
cheap mbt shoes australia Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

Shoes Women Voi [חדש]
  יום ג', 17/06/2014 שעה 1:41
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes lawsuit Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Shoes Meli [חדש]
  יום ג', 17/06/2014 שעה 2:53
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes kuwait Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes belt prices [חדש]
  יום ד', 18/06/2014 שעה 20:15
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
china wholesale hermes belt Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

used hermes bags [חדש]
  שבת, 21/06/2014 שעה 7:14
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
birkin bag for sale singapore Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes authentic [חדש]
  יום א', 29/06/2014 שעה 2:05
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes niederlassung k?ln Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

cheap hermes bags on sale [חדש]
  יום א', 29/06/2014 שעה 8:44
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes pharmaceutical wholesale Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes clearance [חדש]
  יום ג', 01/07/2014 שעה 12:30
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
euler hermes.fr/eolis Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes peachpuff [חדש]
  יום ד', 02/07/2014 שעה 18:48
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes birkin bag replica Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes replica belt [חדש]
  יום ד', 02/07/2014 שעה 19:09
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes paket retoure abholen lassen Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

white hermes handbags [חדש]
  יום ד', 02/07/2014 שעה 23:24
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes lindy purseblog Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

cheap lv bags uk [חדש]
  יום ה', 03/07/2014 שעה 5:00
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes 5 90 Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes bags polska [חדש]
  יום ה', 03/07/2014 שעה 20:10
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes handbags blue Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes handbags outlet [חדש]
  יום א', 06/07/2014 שעה 4:05
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
wo hermes paket abgeben Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Kipimo Shoes [חדש]
  יום ה', 07/08/2014 שעה 14:08
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes for plantar fasciitis Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt mens shoes [חדש]
  יום ה', 07/08/2014 שעה 16:21
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes in usa Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Barabara Shoes [חדש]
  יום ה', 07/08/2014 שעה 16:23
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes sale uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Karibu Shoes [חדש]
  יום ה', 07/08/2014 שעה 16:29
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
cheap mbt shoes uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Kipimo Shoes [חדש]
  יום ג', 12/08/2014 שעה 5:54
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes sale london Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Tupu Shoes [חדש]
  יום ג', 12/08/2014 שעה 10:33
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes for sale in ireland Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Kaya Shoes [חדש]
  יום ג', 12/08/2014 שעה 11:26
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
cheap mbt shoes australia Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Unono Shoes [חדש]
  יום ג', 12/08/2014 שעה 11:43
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes derby Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

sweden hermes [חדש]
  שבת, 16/08/2014 שעה 7:21
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes ashtray cheap Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes cearance [חדש]
  שבת, 16/08/2014 שעה 8:30
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt schuhe g?stig online kaufen Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

2014 hermes handbags [חדש]
  שבת, 16/08/2014 שעה 9:31
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes uk track and trace Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes for women sale [חדש]
  שבת, 16/08/2014 שעה 9:47
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes for sale online Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes store in singapore [חדש]
  שבת, 16/08/2014 שעה 11:05
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes zurich Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

buy mbt shoes in canada [חדש]
  שבת, 16/08/2014 שעה 13:11
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
black leather mbt shoes Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes shop krefeld [חדש]
  שבת, 16/08/2014 שעה 14:49
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes black clutch bag Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes norge [חדש]
  שבת, 16/08/2014 שעה 17:39
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes wholesale florist Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes cleanrance [חדש]
  יום ב', 15/09/2014 שעה 3:00
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt and shoes [חדש]
  יום ו', 19/09/2014 שעה 17:20
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes qatar Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes cheap [חדש]
  יום ו', 19/09/2014 שעה 23:43
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt schuhe fora black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt outlet shoes [חדש]
  יום ו', 19/09/2014 שעה 23:43
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes taiwan Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes outlet [חדש]
  שבת, 20/09/2014 שעה 5:28
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt schuhe online bestellen schweiz Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ldhkofcz@gmail.com [חדש]
2014 hermes   שבת, 17/05/2014 שעה 6:04
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes ebay Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 15:02
בתגובה ל2014 hermes
אתר אישי
mbt shoes contact info Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

vjlnwdc@gmail.com [חדש]
australia hermes   יום א', 18/05/2014 שעה 3:47
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes shop trier euren Post Reply
australia hermes http://www.krukkeland.nl/holland-hermes-handbag-one-...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

timirjhkmj@gmail.com [חדש]
hermes usa   יום ב', 19/05/2014 שעה 20:17
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes handbags youtube Post Reply
hermes usa http://suvidhaconsultants.com/images/hermes-outlet-s...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   יום ו', 06/06/2014 שעה 4:46
בתגובה לhermes usa
אתר אישי
mbt shoes zappos Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 0:47
בתגובה לhermes usa
אתר אישי
mbt schuhe online bestellen Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   שבת, 07/06/2014 שעה 1:45
בתגובה לhermes usa
אתר אישי
mbt shoes retailers Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt sheos   שבת, 07/06/2014 שעה 8:10
בתגובה לhermes usa
אתר אישי
mbt shoes kisumu Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

zetodzmdhh@gmail.com [חדש]
MBT Garissa Shoes shopping   שבת, 31/05/2014 שעה 13:09
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoes forum Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 6:41
בתגובה לMBT Garissa Shoes shopping
אתר אישי
mbt shoes voi-black-w Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 7:00
בתגובה לMBT Garissa Shoes shopping
אתר אישי
mbt shoes sale ireland Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt sheos   יום ו', 06/06/2014 שעה 21:43
בתגובה לMBT Garissa Shoes shopping
אתר אישי
mbt shoes qatar Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 14:20
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoes uk stockists Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 16:10
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoes online canada Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 20:25
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoes repair Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

avqzzq@gmail.com [חדש]
louis vuitton gucci suit   יום ה', 12/06/2014 שעה 9:08
בתגובה לעדו
אתר אישי
birkin bag for sale ebay Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

cjcwhjkioqb@gmail.com [חדש]
louis vuitton bikini   יום ו', 13/06/2014 שעה 14:29
בתגובה לעדו
אתר אישי
louis vuitton zipper repair cost Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

pjkcudkzw@gmail.com [חדש]
louis vuitton mens jeans   יום ו', 13/06/2014 שעה 23:22
בתגובה לעדו
אתר אישי
louis vuitton mini pochette damier azur Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

pjkcudkzw@gmail.com [חדש]
monogram louis vuitton   שבת, 14/06/2014 שעה 0:30
בתגובה לעדו
אתר אישי
louis vuitton shoe Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

pjkcudkzw@gmail.com [חדש]
louis vuitton bracelet   שבת, 14/06/2014 שעה 4:34
בתגובה לעדו
אתר אישי
louis vuitton gucci prada shoes Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

pjkcudkzw@gmail.com [חדש]
louis vuitton fanny pack   שבת, 14/06/2014 שעה 4:42
בתגובה לעדו
אתר אישי
louis vuitton 55 Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

lkjqqo@gmail.com [חדש]
mbt shoes discount uk   יום ב', 16/06/2014 שעה 21:03
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoes on sale canada Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

kxvnqzeiv@gmail.com [חדש]
hermes dorsten   יום ד', 18/06/2014 שעה 15:44
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes belt women's clothing for sale Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

dvsojuhiwf@gmail.com [חדש]
hermes usa online   יום ה', 19/06/2014 שעה 4:30
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes paket 4 00 Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

dvsojuhiwf@gmail.com [חדש]
authentic hermes wallet   יום ו', 20/06/2014 שעה 15:58
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes purse original Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xpowcvlbars@gmail.com [חדש]
hermes austria   יום א', 22/06/2014 שעה 3:39
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes uk returns Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

nxqjismkcj@gmail.com [חדש]
hotel hermes   יום ו', 27/06/2014 שעה 13:06
בתגובה לעדו
אתר אישי
cheap hermes bags outlet Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

eabqijlf@gmail.com [חדש]
hermes usa   שבת, 28/06/2014 שעה 22:41
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes handbag collection 2013 Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

eabqijlf@gmail.com [חדש]
light coffee hermes bags   יום ג', 01/07/2014 שעה 2:55
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes 1220 Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jvfihykyrwr@gmail.com [חדש]
hermes bags hellenic   יום ד', 02/07/2014 שעה 19:22
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes h buckle belt uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jvfihykyrwr@gmail.com [חדש]
peachpuff hermes handbags   יום ד', 02/07/2014 שעה 20:06
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes bags confiscated Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jvfihykyrwr@gmail.com [חדש]
buy cheap tote bags   יום ה', 03/07/2014 שעה 1:41
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes belt replica paypal Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jvfihykyrwr@gmail.com [חדש]
hermes austria   יום ה', 03/07/2014 שעה 2:48
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes kelly bag price singapore Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

eabqijlf@gmail.com [חדש]
hermes taschen outlet   יום ה', 03/07/2014 שעה 9:36
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes paket verloren was nun Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jgttmvldbgb@gmail.com [חדש]
MBT Karibu Shoes   יום ה', 07/08/2014 שעה 13:30
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoe repair uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jgttmvldbgb@gmail.com [חדש]
MBT Tupu Shoes   יום ה', 07/08/2014 שעה 21:03
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoes pregnancy Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jgttmvldbgb@gmail.com [חדש]
MBT Panda Shoes   יום ו', 08/08/2014 שעה 2:33
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoes stores in usa Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

jgttmvldbgb@gmail.com [חדש]
mbt shoes clearance   יום ו', 08/08/2014 שעה 2:47
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt nama shoes sale Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wqzqntvqvvl@gmail.com [חדש]
MBT Fora Shoes   יום ג', 12/08/2014 שעה 9:52
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoes store locator Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wqzqntvqvvl@gmail.com [חדש]
MBT Kipimo Shoes   יום ג', 12/08/2014 שעה 12:18
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoes herrington Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wqzqntvqvvl@gmail.com [חדש]
MBT Baridi Shoes   יום ג', 12/08/2014 שעה 19:52
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoes uae Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

wqzqntvqvvl@gmail.com [חדש]
MBT Karibu Shoes   יום ג', 12/08/2014 שעה 19:59
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoes chicago Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

laylfi@gmail.com [חדש]
portugal hermes handbags   שבת, 16/08/2014 שעה 7:36
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes handbags online Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xfgkcqcjbp@gmail.com [חדש]
MBT Garissa Shoes shopping   שבת, 16/08/2014 שעה 10:07
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoes norwich Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xfgkcqcjbp@gmail.com [חדש]
mbt shoes sport 2 women   שבת, 16/08/2014 שעה 10:57
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoes miami Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xfgkcqcjbp@gmail.com [חדש]
MBT Baridi Shoes   שבת, 16/08/2014 שעה 11:04
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoes thailand Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xfgkcqcjbp@gmail.com [חדש]
MBT Changa Shoes   שבת, 16/08/2014 שעה 11:57
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt schuhe amali black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

laylfi@gmail.com [חדש]
peachpuff hermes handbags   שבת, 16/08/2014 שעה 14:30
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes bags original Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

laylfi@gmail.com [חדש]
hellenic hermes handbags   שבת, 16/08/2014 שעה 14:36
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes shop bad zwischenahn Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

laylfi@gmail.com [חדש]
france hermes   שבת, 16/08/2014 שעה 16:25
בתגובה לעדו
אתר אישי
hermes belt amazon uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

rjpraqd@gmail.com [חדש]
mbt shoes store   יום ב', 15/09/2014 שעה 3:00
בתגובה לעדו
אתר אישי
Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

yhkive@gmail.com [חדש]
mbt sports shoes   יום ו', 19/09/2014 שעה 17:20
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoes in the uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

yhkive@gmail.com [חדש]
mbt outlet shoes   יום ו', 19/09/2014 שעה 23:43
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoes for sale in uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

yhkive@gmail.com [חדש]
mbt shoes for women   יום ו', 19/09/2014 שעה 23:43
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt ladies shoes clearance Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

yhkive@gmail.com [חדש]
mbt sports shoes   שבת, 20/09/2014 שעה 6:00
בתגובה לעדו
אתר אישי
mbt shoes outlet espa?a Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

חותמת! [חדש]
אלונה   יום ה', 15/12/2011 שעה 19:18
חותמת על כל מילה. הייתי שם. מעריצה של שתיהן. עכשיו גם של סהר.
אלונה
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

חותמת! [חדש]
אורי קציר   יום ו', 16/12/2011 שעה 0:01
בתגובה לאלונה
תודה, אלונה. איזה כיף לשמוע. :)
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes bags belgium [חדש]
  שבת, 17/05/2014 שעה 7:46
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
wholesale china hermes bag Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 7:31
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes velcro Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 19:55
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes sale online Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

dvsojuhiwf@gmail.com [חדש]
my hermes prices   יום ו', 20/06/2014 שעה 23:15
בתגובה לldhkofcz@gmail.com
אתר אישי
hermes belt online singapore Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

australia hermes handbags [חדש]
  שבת, 17/05/2014 שעה 23:13
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes uk weybridge Post Reply
australia hermes handbags http://www.hijzen.com/images/hermes-bags-2013-handba...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ה', 05/06/2014 שעה 15:29
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
cheap mbt shoes from china Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   יום ו', 06/06/2014 שעה 7:57
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes clearance amazon Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt sheos   שבת, 07/06/2014 שעה 10:57
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes hallux rigidus Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 22:43
בתגובה לvjlnwdc@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes sale in london Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes steve clemence [חדש]
  יום ג', 20/05/2014 שעה 1:10
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes frankfurt Post Reply
hermes steve clemence http://www.on2pco.be/distinguish-fake-finland-hermes...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 22:34
בתגובה לtimirjhkmj@gmail.com
אתר אישי
mbt shoes outlet usa Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes online [חדש]
  שבת, 07/06/2014 שעה 15:40
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes ireland buy online Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes outlet [חדש]
  שבת, 07/06/2014 שעה 16:18
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes las vegas Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes outlet [חדש]
  יום א', 08/06/2014 שעה 0:40
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes uk london Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ldhkofcz@gmail.com [חדש]
hermes handbags slovak   שבת, 17/05/2014 שעה 7:47
בתגובה לאלונה
אתר אישי
hermes birkin bags for sale uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   יום ו', 06/06/2014 שעה 5:57
בתגובה לhermes handbags slovak
אתר אישי
mbt shoes amazon uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 13:41
בתגובה לhermes handbags slovak
אתר אישי
mbt shoes in india Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   יום ו', 06/06/2014 שעה 18:25
בתגובה לhermes handbags slovak
אתר אישי
mbt schuhe karibu black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 20:38
בתגובה לhermes handbags slovak
אתר אישי
mbt shoes millets Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ldhkofcz@gmail.com [חדש]
chocolate hermes   שבת, 17/05/2014 שעה 8:03
בתגובה לאלונה
אתר אישי
hermes rodeo bag charm Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 7:33
בתגובה לchocolate hermes
אתר אישי
mbt shoes problems Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 10:42
בתגובה לchocolate hermes
אתר אישי
mbt schuhe billig outlet Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 13:32
בתגובה לchocolate hermes
אתר אישי
mbt schuhe g?nstig Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ldhkofcz@gmail.com [חדש]
hermes jypsiere   שבת, 17/05/2014 שעה 8:51
בתגובה לאלונה
אתר אישי
hermes handbags outlet uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 22:03
בתגובה לhermes jypsiere
אתר אישי
mbt shoes benefits Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 3:08
בתגובה לhermes jypsiere
אתר אישי
4 mbt shoes sale org uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

vjlnwdc@gmail.com [חדש]
hermes bag price range   יום א', 18/05/2014 שעה 4:17
בתגובה לאלונה
אתר אישי
hermes jypsiere purseforum Post Reply
hermes bag price range http://balineser.dk/images/what-kind-of-activities-d...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 8:17
בתגובה לhermes bag price range
אתר אישי
mbt shoes outlet store Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 17:45
בתגובה לhermes bag price range
אתר אישי
mbt shoes edinburgh Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

timirjhkmj@gmail.com [חדש]
hermes handbags newest arrival   יום ג', 20/05/2014 שעה 2:59
בתגובה לאלונה
אתר אישי
hermes versandschein Post Reply
hermes handbags newest arrival http://www.gamlekort.dk/holland-hermes-bags-hermes-h...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 5:35
בתגובה לhermes handbags newest arrival
אתר אישי
mbt shoes norwich Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   יום ו', 06/06/2014 שעה 5:57
בתגובה לhermes handbags newest arrival
אתר אישי
mbt shoes edmonton Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 4:54
בתגובה לhermes handbags newest arrival
אתר אישי
mbt shoes washington dc Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

qrqgjqk@gmail.com [חדש]
MBT Baridi Shoes   יום ו', 30/05/2014 שעה 23:49
בתגובה לאלונה
אתר אישי
mbt shoes.co.uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 6:20
בתגובה לMBT Baridi Shoes
אתר אישי
mbt shoes research Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   יום ה', 05/06/2014 שעה 13:52
בתגובה לאלונה
אתר אישי
mbt schuhe sale deutschland Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 12:01
בתגובה לאלונה
אתר אישי
mbt shoes york Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 0:00
בתגובה לאלונה
אתר אישי
mbt shoes in usa Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   שבת, 07/06/2014 שעה 11:54
בתגובה לאלונה
אתר אישי
mbt nama black women's shoes Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

dvsojuhiwf@gmail.com [חדש]
hermes bag price 2013   יום ו', 20/06/2014 שעה 22:59
בתגובה לאלונה
אתר אישי
hermes g¨¹rtel usa Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ביקורתך [חדש]
משה   יום ו', 16/12/2011 שעה 0:57
תרשי לי לומר לך דבר ביקורת חשוב
במיוחד אם גם בתך קוראת את דבריך.
אני מתחבר לדברי השבח ותיאור ההנאה שלך מהמופע, המשוררת והזמרת.
מה שאיני מצליח להבין הוא הביקורת הפוגענית והמזלזלת שלך במה שאתה מכנה כקהל בור והצורך שלך לקשר לאינטליגנציה.

אין ספק שהייתי נהנה לקרוא רק את דברי השבח שלך וביקורת עניינית אם הייתה לך בלי התיאורים השליליים, הפוגעניים, שמלמדים על ראיית עולמך יותר ממה שתוכל לדמיין.

שא ברכה
משה
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ביקורתך [חדש]
אורי קציר   יום ו', 16/12/2011 שעה 11:32
בתגובה למשה
משה, אני מצטער, אבל תפיסת עולמי היא שתרבות היא עניין יחסי. יש מוצרים תרבותיים משובחים מאחרים. כשהתמלילן המתוגמל והפופולארי ביותר במדינה כותב מלים אידיוטיות ''תאמיני מותק כבר נמאס לי / לדבר אלייך כמו אל קיר / בואי מתוקה, מה את מחכה / בואי ותהיי לי למלכה'', אז המוצר של רוחמה ורז ורחל שפירא הוא לידו מאסטרפיס.

ובאשר לבורות, אין לי שום מושג מה מכעיס אותך. שאל אדם מקרי בהופעה של אייל גולן, דודו אהרון או שרית חדד אם שמע על רחל שפירא, ותראה שהבורות קיימת בכל מקום. שאל צעירים מתחת לגיל 40 מי ביצע את ''חלומות'' ראשון, ונראה כמה תשובות נכונות תקבל. על הבורות הזו אני מדבר.

זו דעתי, ואין לי כל כוונה להסתירה או להצניעה. אתה רשאי, כמובן, לחלוק עלי.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ביקורתך [חדש]
משה   יום ו', 16/12/2011 שעה 21:58
בתגובה לאורי קציר
שלום אורי,

אישית אני לא מכיר את השיר אשר ציטטת.
מה שהפריע לי זה שניתן היה לשבח הופעה אחת מבלי לבוז לאחרת. אם הופעה אחת משובחת הרי היא איננה זקוקה לשום חיזוק בהשוואה לז'אנר אחר.
בכלל - יש לי תחושה שההשוואות מסוג זה נועדות לשרת איזשהו צורך בחיזוק, בעליונות.

ולסיום עניין ההתייחסות לקהל הוא זה שהפריע לי במיוחד - אינני חושב שבהכרח אם הייתי שואל את אותם שאלות טריוויה קהל שונה הייתי מגלה שאחוז גבוה יותר של אנשים יודע מי ביצע ראשון את השיר ובאיזו שפה.
אני בכל אופן לא עשיתי מחקר כזה - ואני בטוח שגם אתה לא עשית (מאוד אופתע אם כן).

לכן - דבר הביקורת שלי הוא שאם נהנית מאוד מהופעה מסוימת
ספר לכולנו כמה טובה ומשובחת היא הייתה - וזה לבדו יעורר הזדהות חזקה יותר, וישכנע את מי שזה נוגע לו, ללכת ולחוות.

תודה
סופ''ש טוב
משה
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ביקורתך [חדש]
אורי קציר   יום ו', 16/12/2011 שעה 23:35
בתגובה למשה
לא בזתי לשום הופעה קונקרטית. אשמח אם תצביע על הופעה כזו. מה שאתה כנראה בוחר להתעלם ממנו, הוא הטקסטים המטופשים והמנגינות המופרכות ברובן המככבים בשני העשורים האחרונים בתודעה הציבורית. אינני מסתיר עליהם את דעתי, ואינני מתכוון להימנע מלכתוב אותה. ואשר לטקסט שאותו ציטטתי מהזיכרון - אתה מוזמן להעתיק אותו לתוך שדה החיפוש של גוגל ולבדוק במה מדובר.

אגב, הנימוק האחרון שלך מעניין, אבל איננו רלוונטי. אני לא מקדם מכירות של הופעות, אלא מביע את דעתי במסגרת אתר פרטי לחלוטין. אין לי מחוייבות כלפי אמן או ציבור מסוים, אלא בראש ובראשונה כלפי האמת שלי.

ולגבי עניין הבורות - נו, בסדר. את פרנק סינטרה בן השמונים ומשהו באו בארה''ב לראות צעירים בני עשרים ושלושים, משום שיש רק מעט אגדות כאלה. אצלנו, לעומת זאת, רבים רבים אינם יודעים מי היא רוחמה רז, שלא לדבר על רחל שפירא וודאי על שושנה דמארי, אלכסנדר פן, חיים גורי, יורם טהרלב ורבים אחרים. המידע עליהם הוא נחלתו של דור מבוגר למדי. אלה שמתחת לשלושים-ארבעים - יוק. לזה אני קורא בורות. נסה נא להיזכר בממוצע הגיל של הקהל שנכח בהופעה שעליה כתבתי למעלה, ודומני שתבין את דרך מחשבתי.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hellenic hermes [חדש]
hellenic hermes   שבת, 17/05/2014 שעה 5:17
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes shop wien 1160 Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ה', 05/06/2014 שעה 19:01
בתגובה לhellenic hermes
אתר אישי
mbt shoes zagreb Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   יום ו', 06/06/2014 שעה 7:57
בתגובה לhellenic hermes
אתר אישי
mbt schuhe online versand Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes store [חדש]
hermes store   שבת, 17/05/2014 שעה 9:48
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes shop 22419 Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 2:35
בתגובה לhermes store
אתר אישי
mbt shoes size chart Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 10:41
בתגובה לhermes store
אתר אישי
mbt shoes for sale in ireland Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 17:55
בתגובה לhermes store
אתר אישי
mbt womens shoes uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

schweiz hermes bags [חדש]
schweiz hermes bags   יום א', 18/05/2014 שעה 5:34
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes shop kiel elmschenhagen Post Reply
schweiz hermes bags http://www.anja-voetreflex.nl/hermes-bags-italy-schw...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 10:40
בתגובה לschweiz hermes bags
אתר אישי
used mbt shoes for sale Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 14:39
בתגובה לschweiz hermes bags
אתר אישי
mbt shoes us Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 20:00
בתגובה לschweiz hermes bags
אתר אישי
mbt shoes mens black wall street Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

belgique hermes bags [חדש]
belgique hermes bags   יום ב', 19/05/2014 שעה 19:50
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes shop minden Post Reply
belgique hermes bags http://www.gamlekort.dk/hermes-peachpuff-backpack-ar...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ה', 05/06/2014 שעה 18:18
בתגובה לbelgique hermes bags
אתר אישי
mbt bia black shoes Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   שבת, 07/06/2014 שעה 15:30
בתגובה לbelgique hermes bags
אתר אישי
mbt shoes stockists in uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 22:54
בתגובה לbelgique hermes bags
אתר אישי
mbt shoes sale ireland Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes outlet [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 3:43
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes ebay uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt sheos [חדש]
mbt sheos   יום ו', 06/06/2014 שעה 7:04
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt schuhe online bestellen schweiz Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes outlet [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 15:22
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes nottingham Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes yellow [חדש]
hermes yellow   יום ד', 18/06/2014 שעה 18:35
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes uk redelivery Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ldhkofcz@gmail.com [חדש]
australia hermes handbags   שבת, 17/05/2014 שעה 8:54
בתגובה למשה
אתר אישי
hermes versand online frankieren Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt sheos   יום ו', 06/06/2014 שעה 8:44
בתגובה לaustralia hermes handbags
אתר אישי
mbt black patent shoes Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt sheos   שבת, 07/06/2014 שעה 1:00
בתגובה לaustralia hermes handbags
אתר אישי
mbt nafasi mens shoes black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   שבת, 07/06/2014 שעה 1:00
בתגובה לaustralia hermes handbags
אתר אישי
mbt shoes sale canada Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 5:43
בתגובה לaustralia hermes handbags
אתר אישי
mbt shoes vendita on line Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ldhkofcz@gmail.com [חדש]
suisse hermes   שבת, 17/05/2014 שעה 9:36
בתגובה למשה
אתר אישי
hermes birkin handbags price Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 3:51
בתגובה לsuisse hermes
אתר אישי
mbt shoes outlet singapore Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 15:32
בתגובה לsuisse hermes
אתר אישי
mbt shoes discontinued sale Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

vjlnwdc@gmail.com [חדש]
hermes belt malaysia   יום א', 18/05/2014 שעה 5:21
בתגובה למשה
אתר אישי
hermes deutschland usa Post Reply
hermes belt malaysia http://caas.dk/hermes-bielefeld-hermes-belt-malaysia...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt sheos   יום ה', 05/06/2014 שעה 15:38
בתגובה לhermes belt malaysia
אתר אישי
mbt shoes greece Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 13:00
בתגובה לhermes belt malaysia
אתר אישי
mbt shoes naples florida Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 9:20
בתגובה לhermes belt malaysia
אתר אישי
mbt shoes discount Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   שבת, 07/06/2014 שעה 13:40
בתגובה לhermes belt malaysia
אתר אישי
buy mbt shoes online uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

timirjhkmj@gmail.com [חדש]
schweiz hermes   יום ב', 19/05/2014 שעה 23:44
בתגובה למשה
אתר אישי
hermes paketshop filialen Post Reply
schweiz hermes http://www.richborn.com/schweiz-hermes-hermes-denmar...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ה', 05/06/2014 שעה 14:01
בתגובה לschweiz hermes
אתר אישי
stockists of mbt shoes uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 16:56
בתגובה לschweiz hermes
אתר אישי
mbt schuhe safety black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   שבת, 07/06/2014 שעה 16:00
בתגובה לschweiz hermes
אתר אישי
mbt shoes for ladies Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

qrqgjqk@gmail.com [חדש]
MBT Kipimo Shoes   יום ו', 30/05/2014 שעה 23:27
בתגובה למשה
אתר אישי
mbt schuhe tano black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   יום ה', 05/06/2014 שעה 15:44
בתגובה לMBT Kipimo Shoes
אתר אישי
buy mbt shoes online uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 14:51
בתגובה לMBT Kipimo Shoes
אתר אישי
mbt shoes dublin ireland Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   יום ו', 06/06/2014 שעה 20:26
בתגובה לMBT Kipimo Shoes
אתר אישי
where to buy mbt shoes uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

qrqgjqk@gmail.com [חדש]
MBT Karibu Shoes   שבת, 31/05/2014 שעה 4:37
בתגובה למשה
אתר אישי
mbt shoes back in business Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ה', 05/06/2014 שעה 23:23
בתגובה לMBT Karibu Shoes
אתר אישי
mbt shoes clearance sale uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 14:37
בתגובה לMBT Karibu Shoes
אתר אישי
buy cheap mbt shoes online Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 22:20
בתגובה לMBT Karibu Shoes
אתר אישי
mbt shoes gore tex Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 19:01
בתגובה לMBT Karibu Shoes
אתר אישי
mbt shoes womens Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ה', 05/06/2014 שעה 20:12
בתגובה למשה
אתר אישי
mbt shoes for ladies Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   יום ה', 05/06/2014 שעה 20:16
בתגובה למשה
אתר אישי
mbt womens shoes best price Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt sheos   יום ו', 06/06/2014 שעה 14:33
בתגובה למשה
אתר אישי
mbt shoes and knee pain Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt sheos   שבת, 07/06/2014 שעה 16:44
בתגובה למשה
אתר אישי
mbt schuhe habari black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

dvsojuhiwf@gmail.com [חדש]
hermes bag online shop   יום ה', 19/06/2014 שעה 21:46
בתגובה למשה
אתר אישי
hermes shop leipzig ost Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes jypsiere [חדש]
hermes jypsiere   שבת, 17/05/2014 שעה 5:34
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes paketshop uhingen Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt sheos   שבת, 07/06/2014 שעה 15:36
בתגובה לhermes jypsiere
אתר אישי
cheap mbt shoes online Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

buy hermes birkin [חדש]
buy hermes birkin   שבת, 17/05/2014 שעה 9:00
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes belt reversible Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 16:47
בתגובה לbuy hermes birkin
אתר אישי
mbt schuhe tariki black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 6:15
בתגובה לbuy hermes birkin
אתר אישי
mbt shoes new york Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 19:33
בתגובה לbuy hermes birkin
אתר אישי
mbt shoes usa sale Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

australia hermes handbags [חדש]
australia hermes handbags   יום א', 18/05/2014 שעה 4:10
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes eau d'orange verte perfumed body lotion Post Reply
australia hermes handbags http://www.hijzen.com/images/hermes-bags-2013-handba...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt sheos   שבת, 07/06/2014 שעה 7:29
בתגובה לaustralia hermes handbags
אתר אישי
mbt shoes sale singapore Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

2013 hermes bags [חדש]
2013 hermes bags   יום ב', 19/05/2014 שעה 19:37
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes belt store nyc Post Reply
2013 hermes bags http://www.essense.nu/2013-hermes-bags-hermes-handba...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 16:30
בתגובה ל2013 hermes bags
אתר אישי
mbt shoes in malaysia Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes online [חדש]
mbt shoes online   שבת, 31/05/2014 שעה 2:33
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes toronto Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 18:55
בתגובה לmbt shoes online
אתר אישי
discount mbt womens shoes Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes outlet [חדש]
mbt shoes outlet   יום ה', 05/06/2014 שעה 21:36
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes in brighton uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt sheos [חדש]
mbt sheos   יום ו', 06/06/2014 שעה 18:57
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
mbt shoes on sale in usa Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes online [חדש]
mbt shoes online   יום א', 08/06/2014 שעה 0:09
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
buy mbt shoes online europe Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes cheap [חדש]
hermes cheap   יום א', 22/06/2014 שעה 8:03
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes evelyne bag blue jean Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ldhkofcz@gmail.com [חדש]
hermes purse price   שבת, 17/05/2014 שעה 7:58
בתגובה למשה
אתר אישי
hermes paketshop gie?en Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 13:20
בתגובה לhermes purse price
אתר אישי
cheap mbt shoes on sale Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 14:28
בתגובה לhermes purse price
אתר אישי
mbt shoes portland oregon Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ldhkofcz@gmail.com [חדש]
norway hermes   שבת, 17/05/2014 שעה 8:46
בתגובה למשה
אתר אישי
hermes replica outlet Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 10:11
בתגובה לnorway hermes
אתר אישי
mbt shoes on sale canada Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 14:52
בתגובה לnorway hermes
אתר אישי
mbt shoes uk london Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   שבת, 07/06/2014 שעה 5:22
בתגובה לnorway hermes
אתר אישי
mbt shoes outlet espa?a Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ldhkofcz@gmail.com [חדש]
britain hermes handbags   שבת, 17/05/2014 שעה 10:49
בתגובה למשה
אתר אישי
hermes handbags amazon Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt sheos   יום ו', 06/06/2014 שעה 19:46
בתגובה לbritain hermes handbags
אתר אישי
mbt shoes shuguli gtx black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   שבת, 07/06/2014 שעה 5:43
בתגובה לbritain hermes handbags
אתר אישי
mbt shoes outlet hong kong Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

vjlnwdc@gmail.com [חדש]
hermes bag uk   יום א', 18/05/2014 שעה 3:30
בתגובה למשה
אתר אישי
hermes wallet purse blog Post Reply
hermes bag uk http://jan-b.dk/images/hermes-nord-hub-langenhagen-b...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

timirjhkmj@gmail.com [חדש]
italy hermes   יום ב', 19/05/2014 שעה 19:00
בתגובה למשה
אתר אישי
used hermes shop in japan Post Reply
italy hermes http://www.anja-voetreflex.nl/let-your-italy-hermes-...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt sheos   יום ו', 06/06/2014 שעה 4:59
בתגובה לitaly hermes
אתר אישי
mbt safety shoes uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

qrqgjqk@gmail.com [חדש]
MBT Panda Shoes   יום ו', 30/05/2014 שעה 23:49
בתגובה למשה
אתר אישי
mbt shoes cheap uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   יום ה', 05/06/2014 שעה 17:10
בתגובה לMBT Panda Shoes
אתר אישי
mbt shoes harrods Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt sheos   שבת, 07/06/2014 שעה 11:25
בתגובה לMBT Panda Shoes
אתר אישי
genuine mbt shoes uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt sheos   יום ו', 06/06/2014 שעה 14:57
בתגובה למשה
אתר אישי
mbt shoes sale uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt sheos   שבת, 07/06/2014 שעה 18:00
בתגובה למשה
אתר אישי
mbt shoes outlet uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xpowcvlbars@gmail.com [חדש]
cheap bags of candy   שבת, 21/06/2014 שעה 17:56
בתגובה למשה
אתר אישי
hermes belt black gold Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

גם אני הייתי בהופעה - ו''התאכזבתי'' לטובה [חדש]
יואל   יום א', 18/12/2011 שעה 14:53
באתי כדי לשמוע זמרת שמאוד אהבתי בזמנו ושנעלמה לחלוטין מהרדאר המוזיקלי. הופתעתי בכל המישורים:
רוחמה שמרה על קול הזמיר שלה. נכון ש''לקח'' לה שיר או שניים כדי להתחמם, אבל אז הקול (הכל) היה כמו שזכרתי: צלול, מדוייק, חודר ללב
רחל שפירא הייתה, אולי, הפתעת הארוע: חששתי שהיא תהיה יבשה ו''לא מחוברת'' - אבל היא היתה בעצם ה-מלט שחיבר את כל הרכיבים האכותיים כל כך של האירוע. היא הפכה את ההופעה מ''הופעה מוצלחת'' ל-הופעה בלתי נשכחת.
וחשוב מאוד מאוד מאוד לציין את הנגנים: גלעד שפירא, המעבד והפסנתרן - עשה עבודה פשוט יוצאת מגדר הרגיל - מאופקת, מדוייקת ונשמעת נפלא. זהו אומן עם יכולות ואיכויות - שלא ברור היכן הן מסתתרות.
אורון לאור (איזה שם, איזה נגן) היה עוד הפתעה מקסימה. נגינה משובחת ורגישה, שנתנה מקום לזמרת, בלי להתפשר על איכות - יחד עם שירה בקול שהשלים באופן מושלם את קול הזמיר של רוחמה. התגלה לנו (לפחות לי...) אומן מדהים. עוד נשמע עליו.

בקיצור - להופעה הבאה של הרביעיה הזו - אני הולך שוב, אין בזה שום ספק. איזה כיף לטעום מידי פעם מאיכויות מוזיקליות שנדמה שפסו מן העולם.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

גם אני הייתי בהופעה - ו''התאכזבתי'' לטובה [חדש]
אורי קציר   יום א', 18/12/2011 שעה 23:51
בתגובה ליואל
אז יש לנו רצון משותף: לברר מתי הופעה הבאה.

אני מציע שתכתוב לה ותשאל אותה, אולי דרך הפייסבוק. לוח הופעות שלה הוא דבר מתבקש.
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes belt with h buckle [חדש]
hermes belt with h buckle   שבת, 17/05/2014 שעה 7:33
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes versand von shop zu shop Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   שבת, 07/06/2014 שעה 5:43
בתגובה לhermes belt with h buckle
אתר אישי
mbt shoes vendita on line Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 6:19
בתגובה לhermes belt with h buckle
אתר אישי
mbt ladies shoes clearance Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

dvsojuhiwf@gmail.com [חדש]
hermes xs   שבת, 21/06/2014 שעה 2:33
בתגובה לhermes belt with h buckle
אתר אישי
hermes kelly bag price australia Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes bags pink [חדש]
hermes bags pink   שבת, 17/05/2014 שעה 10:43
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes breloque bag charm Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ה', 05/06/2014 שעה 22:23
בתגובה לhermes bags pink
אתר אישי
mbt shoes pros and cons Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   יום ו', 06/06/2014 שעה 12:25
בתגובה לhermes bags pink
אתר אישי
mbt shoes sale coventry Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 4:17
בתגובה לhermes bags pink
אתר אישי
mbt shoes usa online Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes h belt uk [חדש]
hermes h belt uk   יום ב', 19/05/2014 שעה 20:50
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
hermes belt h buckle tan leather Post Reply
hermes h belt uk http://bartonsclub93.com/hermes-belt-outlet-uk-herme...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 19:20
בתגובה לhermes h belt uk
אתר אישי
mbt shoes egypt Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 20:08
בתגובה לhermes h belt uk
אתר אישי
mbt shoes sale uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   יום ו', 06/06/2014 שעה 23:27
בתגובה לhermes h belt uk
אתר אישי
mbt shoes price in usa Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 2:34
בתגובה לhermes h belt uk
אתר אישי
mbt shoes wiki Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 11:49
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
discount mbt shoes uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

cheap lv bags from china [חדש]
cheap lv bags from china   יום א', 22/06/2014 שעה 8:33
בתגובה לאורי קציר
אתר אישי
replicas hermes birkin bags Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

גם אני הייתי בהופעה - ו''התאכזבתי'' לטובה [חדש]
אילנית   יום ד', 04/04/2012 שעה 13:48
בתגובה ליואל
אתר אישי
הייתי בהופעה שלהן שהן קיימו בבית אבות לא מזמן ונהניתי מכל רגע.
איך אומרים? ארץ ישראל היפה!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

http://www.darfrahaleman.com/images/portugal-hermes-birkin-tasche-online-9-3.asp [חדש]
portugal hermes   שבת, 17/05/2014 שעה 6:11
בתגובה לאילנית
אתר אישי
pre owned hermes bags london Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

http://www.finn-otte-auto.dk/buy-hermes-handbags-hermes-shop-5988.aspx [חדש]
hermes shop   שבת, 17/05/2014 שעה 8:02
בתגובה לאילנית
אתר אישי
hermes shop magdeburg stadtfeld Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

http://www.finn-otte-auto.dk/buy-hermes-handbags-hermes-shop-5988.aspx [חדש]
hermes shop   שבת, 17/05/2014 שעה 22:34
בתגובה לאילנית
אתר אישי
hermes paket in die schweiz versenden Post Reply
hermes shop http://www.finn-otte-auto.dk/buy-hermes-handbags-her...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

http://100plusstore.com/hermes-birkin-replica-org-5070.asp [חדש]
hermes birkin replica org   יום ב', 19/05/2014 שעה 22:26
בתגובה לאילנית
אתר אישי
replica hermes bags paypal Post Reply
hermes birkin replica org http://100plusstore.com/hermes-birkin-replica-org-50...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

http://www.biomimicrychicago.org [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 7:41
בתגובה לאילנית
אתר אישי
mbt shoes good or bad Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

http://www.biomimicrychicago.org [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 22:39
בתגובה לאילנית
אתר אישי
mbt shoes in london uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes beschwerde [חדש]
hermes beschwerde   שבת, 17/05/2014 שעה 7:03
בתגובה ליואל
אתר אישי
hermes paket 4 50 versichert Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

chocolate hermes handbags [חדש]
chocolate hermes handbags   שבת, 17/05/2014 שעה 11:12
בתגובה ליואל
אתר אישי
hermes paketshop gelsenkirchen buer Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes outlet france [חדש]
hermes outlet france   יום א', 18/05/2014 שעה 6:53
בתגובה ליואל
אתר אישי
hermes shop london airport Post Reply
hermes outlet france http://suvidhajobs.co.in/images/hermes-outlet-france...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

off-white hermes handbags [חדש]
off-white hermes handbags   יום ג', 20/05/2014 שעה 3:18
בתגובה ליואל
אתר אישי
hermes constance belt 65 Post Reply
off-white hermes handbags http://www.artikidjo.com/off-white-hermes-handbags-b...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Unono Shoes [חדש]
MBT Unono Shoes   שבת, 31/05/2014 שעה 2:23
בתגובה ליואל
אתר אישי
mbt shoes john lewis Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes outlet [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 0:54
בתגובה ליואל
אתר אישי
mbt schuhe night black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes outlet [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 14:02
בתגובה ליואל
אתר אישי
mbt shoes jambo red Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

off-white hermes bags [חדש]
off-white hermes bags   יום ד', 18/06/2014 שעה 20:21
בתגובה ליואל
אתר אישי
hermes belt authentic vs fake Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חדש]
אורח לרגע   יום ו', 20/01/2012 שעה 10:48
לפי המודעה שצירפת, רוחמה רז תתארח בערב השלישי בסדרה, בתחילת מארס ולא בערב משירי הירש ואורלנד. שלא תבוא ותתאכזב אחר כך...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes italien [חדש]
hermes italien   שבת, 17/05/2014 שעה 9:17
בתגובה לאורח לרגע
אתר אישי
buy hermes belt online india Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   יום ה', 05/06/2014 שעה 23:07
בתגובה לhermes italien
אתר אישי
mbt sandals on sale Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xpowcvlbars@gmail.com [חדש]
poland hermes bags   יום א', 22/06/2014 שעה 2:20
בתגובה לhermes italien
אתר אישי
hermes paket russland Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

schweiz hermes bags [חדש]
schweiz hermes bags   יום א', 18/05/2014 שעה 1:02
בתגובה לאורח לרגע
אתר אישי
hermes uk weybridge Post Reply
schweiz hermes bags http://www.anja-voetreflex.nl/hermes-bags-italy-schw...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 7:25
בתגובה לschweiz hermes bags
אתר אישי
mbt shoes john lewis Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes birkin colors [חדש]
hermes birkin colors   יום ב', 19/05/2014 שעה 18:24
בתגובה לאורח לרגע
אתר אישי
hermes paket shop wikipedia Post Reply
hermes birkin colors http://aduamerica.net/chino/images/hermes-birkin-col...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 12:24
בתגובה לhermes birkin colors
אתר אישי
mbt schuhe online g?nstig Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Ema Shoes [חדש]
MBT Ema Shoes   שבת, 31/05/2014 שעה 3:37
בתגובה לאורח לרגע
אתר אישי
mbt shoes official site Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ה', 05/06/2014 שעה 19:44
בתגובה לMBT Ema Shoes
אתר אישי
mbt shoes toronto Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes fr [חדש]
hermes fr   יום ה', 19/06/2014 שעה 0:52
בתגובה לאורח לרגע
אתר אישי
hermes purse toronto Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חדש]
רונן   יום ב', 06/01/2014 שעה 15:24 אתר אישי
תודה רבה על הכתיבה שלך, שמח לקרוא את המאמרים החדשים שבאתר. אגב רק כאן היה ניתן להגיב
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

dark blue hermes bags [חדש]
  שבת, 17/05/2014 שעה 6:42
בתגובה לרונן
אתר אישי
hermes kelly caleche perfume Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes handbags united kingdom [חדש]
  שבת, 17/05/2014 שעה 8:17
בתגובה לרונן
אתר אישי
buy birkin bag Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

price hermes bags [חדש]
  שבת, 17/05/2014 שעה 10:07
בתגובה לרונן
אתר אישי
hermes belt online india Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes outlet birkin [חדש]
  יום א', 18/05/2014 שעה 1:43
בתגובה לרונן
אתר אישי
hermes bags official website Post Reply
hermes outlet birkin http://theatermachine.gr/images/hermes-bags-dubai-an...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes handbags cheap [חדש]
  יום ג', 20/05/2014 שעה 0:54
בתגובה לרונן
אתר אישי
hermes factory outlet europe Post Reply
hermes handbags cheap http://www.varberg.dk/hermes-handbags-cheap-bags-and...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes online [חדש]
  שבת, 07/06/2014 שעה 9:48
בתגובה לרונן
אתר אישי
mbt black patent shoes Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes belt size [חדש]
  יום ו', 20/06/2014 שעה 15:34
בתגובה לרונן
אתר אישי
hermes replica handbags for cheap Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[חדש]
לי   יום ג', 11/03/2014 שעה 19:09 אתר אישי
אני מתחברת יותר לרוחמה רז, מקסימה!!
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ldhkofcz@gmail.com [חדש]
hermes bags polska   שבת, 17/05/2014 שעה 6:17
בתגובה ללי
אתר אישי
hermes reversible belt orange Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ldhkofcz@gmail.com [חדש]
hermes denmark   שבת, 17/05/2014 שעה 7:28
בתגובה ללי
אתר אישי
buy fake hermes cuff Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

vjlnwdc@gmail.com [חדש]
replica hermes buckle   יום א', 18/05/2014 שעה 0:28
בתגובה ללי
אתר אישי
hermes touristik Post Reply
replica hermes buckle http://suvridhi.in/images/hermes-leather-cuff-bracel...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

timirjhkmj@gmail.com [חדש]
store hermes bags   יום ג', 20/05/2014 שעה 3:37
בתגובה ללי
אתר אישי
hermes shop leipzig zentrum Post Reply
store hermes bags http://www.fuck-dig.dk/tips-to-distinguish-authentic...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 15:16
בתגובה ללי
אתר אישי
mbt shoes work Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xpowcvlbars@gmail.com [חדש]
yellow hermes bags   שבת, 21/06/2014 שעה 5:25
בתגובה ללי
אתר אישי
hermes purse price malaysia Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

ireland hermes handbags [חדש]
ireland hermes handbags   שבת, 17/05/2014 שעה 5:19 אתר אישי
hermes outlet florida Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 22:37
בתגובה לireland hermes handbags
אתר אישי
mbt shoes coventry uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

dvsojuhiwf@gmail.com [חדש]
hermes usa   יום ה', 19/06/2014 שעה 11:04
בתגובה לireland hermes handbags
אתר אישי
cheap hermes bags uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes handbags authentic [חדש]
hermes handbags authentic   שבת, 17/05/2014 שעה 8:57 אתר אישי
hermes shop kassel innenstadt Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt sheos   יום ה', 05/06/2014 שעה 22:33
בתגובה לhermes handbags authentic
אתר אישי
mbt bia black shoes Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

dvsojuhiwf@gmail.com [חדש]
hermes versand lieferzeiten   יום ה', 19/06/2014 שעה 7:57
בתגובה לhermes handbags authentic
אתר אישי
hermes birkin bag online kopen Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes usa [חדש]
hermes usa   יום א', 18/05/2014 שעה 1:06 אתר אישי
hermes paket international versandkosten Post Reply
hermes usa http://suvidhajobs.co.in/images/hermes-outlet-cease-...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes   שבת, 07/06/2014 שעה 20:29
בתגובה לhermes usa
אתר אישי
mbt shoes edinburgh Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xpowcvlbars@gmail.com [חדש]
hermes bags pink   שבת, 21/06/2014 שעה 6:14
בתגובה לhermes usa
אתר אישי
hermes handbag used Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

discount hermes [חדש]
discount hermes   יום ב', 19/05/2014 שעה 20:50 אתר אישי
hermes shop ulm Post Reply
discount hermes http://www.horn.dk/how-to-clean-a-hermes-bags-italy-...
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xbgqxowtvc@gmail.com [חדש]
mbt shoes outlet   יום ו', 06/06/2014 שעה 12:36
בתגובה לdiscount hermes
אתר אישי
mbt shoes millets Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes online [חדש]
mbt shoes online   יום ו', 06/06/2014 שעה 19:23 אתר אישי
mbt shoes sale germany Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xpowcvlbars@gmail.com [חדש]
hermes handbags peachpuff   שבת, 21/06/2014 שעה 16:07
בתגובה לmbt shoes online
אתר אישי
hermes black perfume Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes online [חדש]
mbt shoes online   שבת, 07/06/2014 שעה 17:38 אתר אישי
mbt shoes portland oregon Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xpowcvlbars@gmail.com [חדש]
black hermes bags   שבת, 21/06/2014 שעה 22:03
בתגובה לmbt shoes online
אתר אישי
replica hermes bags Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes outlet [חדש]
mbt shoes outlet   שבת, 07/06/2014 שעה 19:29 אתר אישי
where can i buy mbt shoes in uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

dvsojuhiwf@gmail.com [חדש]
cute cheap handbags   יום ד', 18/06/2014 שעה 20:28
בתגובה לmbt shoes outlet
אתר אישי
hermes handbags commercial Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

louis vuitton store locator [חדש]
louis vuitton store locator   יום ה', 12/06/2014 שעה 14:07 אתר אישי
hermes xl versand Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xpowcvlbars@gmail.com [חדש]
hermes bags online   שבת, 21/06/2014 שעה 20:49
בתגובה לlouis vuitton store locator
אתר אישי
hermes handbag collection 2013 Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

louis vuitton bucket hat [חדש]
louis vuitton bucket hat   יום ו', 13/06/2014 שעה 22:49 אתר אישי
louis vuitton belt buckle ebay Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

xpowcvlbars@gmail.com [חדש]
hermes shop wuppertal   שבת, 21/06/2014 שעה 8:03
בתגובה לlouis vuitton bucket hat
אתר אישי
hermes in zustellung Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

gucci bags vs louis vuitton [חדש]
gucci bags vs louis vuitton   שבת, 14/06/2014 שעה 4:13 אתר אישי
louis vuitton purses used Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

louis vuitton diaper bag [חדש]
louis vuitton diaper bag   שבת, 14/06/2014 שעה 7:04 אתר אישי
louis vuitton gucci shoes Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes shuguli gtx black [חדש]
mbt shoes shuguli gtx black   יום ב', 16/06/2014 שעה 20:09 אתר אישי
mbt shoes qatar Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Sandals [חדש]
MBT Sandals   יום ג', 17/06/2014 שעה 2:10 אתר אישי
mbt shoes toronto Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

portugal hermes bags [חדש]
portugal hermes bags   יום ה', 19/06/2014 שעה 17:21 אתר אישי
hermes tie Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes belt orange [חדש]
hermes belt orange   יום ו', 20/06/2014 שעה 16:50 אתר אישי
hermes store oxford street Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes children [חדש]
hermes children   יום ו', 27/06/2014 שעה 16:44 אתר אישי
hermes kelly bag shop online Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes bags polska [חדש]
hermes bags polska   שבת, 28/06/2014 שעה 0:48 אתר אישי
hermes kelly bag most expensive Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes dortmund [חדש]
hermes dortmund   יום ב', 30/06/2014 שעה 5:07 אתר אישי
hermes bags neiman marcus Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes bags fake [חדש]
hermes bags fake   יום ד', 02/07/2014 שעה 11:10 אתר אישי
hermes purse china Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes handbags online [חדש]
hermes handbags online   יום ד', 02/07/2014 שעה 13:27 אתר אישי
hermes handbags fall 2011 Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

newest arrival hermes handbags [חדש]
newest arrival hermes handbags   יום ד', 02/07/2014 שעה 15:22 אתר אישי
hermes usa store locations Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

navy hermes handbags [חדש]
navy hermes handbags   יום ד', 02/07/2014 שעה 22:16 אתר אישי
hermes belt size 95 Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes usa locations [חדש]
hermes usa locations   יום ב', 07/07/2014 שעה 4:02 אתר אישי
hermes paket wird nicht zugestellt Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Unono Shoes [חדש]
MBT Unono Shoes   יום ה', 07/08/2014 שעה 12:56 אתר אישי
mbt shoes new zealand Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Ema Shoes [חדש]
MBT Ema Shoes   יום ה', 07/08/2014 שעה 18:32 אתר אישי
mbt shoe repair uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt sandals [חדש]
mbt sandals   יום ה', 07/08/2014 שעה 20:55 אתר אישי
mbt schuhe billig outlet Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Goti Women Black Shoes [חדש]
MBT Goti Women Black Shoes   יום ג', 12/08/2014 שעה 5:55 אתר אישי
mbt anti shoes uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Changa Shoes [חדש]
MBT Changa Shoes   יום ג', 12/08/2014 שעה 16:36 אתר אישי
mbt shoes leeds Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Panda Shoes [חדש]
MBT Panda Shoes   יום ג', 12/08/2014 שעה 20:39 אתר אישי
mbt shoes sale ebay Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

authentic mbt shoes sale [חדש]
authentic mbt shoes sale   שבת, 16/08/2014 שעה 8:42 אתר אישי
mbt schuhe online bestellen schweiz Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Tupu Shoes [חדש]
MBT Tupu Shoes   שבת, 16/08/2014 שעה 9:24 אתר אישי
mbt schuhe sport2 black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

portugal hermes handbags [חדש]
portugal hermes handbags   שבת, 16/08/2014 שעה 9:27 אתר אישי
original birkin bags by hermes Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

MBT Panda Shoes [חדש]
MBT Panda Shoes   שבת, 16/08/2014 שעה 13:57 אתר אישי
mbt shoes amazon.co.uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes handbags replica [חדש]
hermes handbags replica   שבת, 16/08/2014 שעה 14:46 אתר אישי
hermes handbag template Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

hermes belt for sale [חדש]
hermes belt for sale   שבת, 16/08/2014 שעה 14:53 אתר אישי
cheap hermes kelly bag Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes for women [חדש]
mbt shoes for women   יום ב', 15/09/2014 שעה 3:00 אתר אישי
Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes outlet online [חדש]
mbt shoes outlet online   יום ו', 19/09/2014 שעה 17:20 אתר אישי
mbt shoes suppliers uk Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

cheap mbt shoes [חדש]
cheap mbt shoes   יום ו', 19/09/2014 שעה 23:43 אתר אישי
mbt sirima womens leather shoes-black Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

mbt shoes for women [חדש]
mbt shoes for women   שבת, 20/09/2014 שעה 4:48 אתר אישי
mbt shoes uk stockists Post Reply
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

המאמר מעולה [חדש]
מעיין   יום ג', 28/04/2015 שעה 21:07 אתר אישי
רוחמה רז מהממת, ובכל מה שקשור אליה
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

המאמר מעולה [חדש]
לירון   יום ב', 07/12/2015 שעה 20:32
בתגובה למעיין
אתר אישי
מעולה, ממש מהמם
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

אישורי הגעה לחתונה [חדש]
אוריאל   יום א', 18/10/2015 שעה 15:09 אתר אישי
חברת אישורי הגעה
[הגב על תגובה זו]   [קישור ישיר לתגובה זו]            

[פרסם תגובה חדשה]   [קישור ישיר למאמר זה]  

מאמר אורח | צור קשר | על האתר | חזור לעמוד הראשי | קישורים | תנאי שימוש | אקסטרה | תיק העיתונות של אפלטון
RSS | כל הדיונים המתמשכים | ספר אורחים | עזרה טכנית | לוח ימי ההולדת של הבלוגוספירה | מקלדת וירטואלית | ארכיון | חפש באתר
האתר עוצב ע״י עופר ליכטמן
כל הזכויות שמורות לאורי קציר ©